dr n. med. Paweł Gołębiewskidr n. med. Paweł Gołębiewski - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5zdjęcie #6zdjęcie #7zdjęcie #8zdjęcie #9zdjęcie #10zdjęcie #11zdjęcie #12

dr n. med. Paweł Gołębiewski

Neurolog

Dr n. med. Paweł Gołębiewski jest neurologiem. W 1992 roku ukończył II Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Warszawie. Posiada specjalizacje pierwszego i drugiego stopnia w zakresie neurologii, które uzyskał w 1996 roku oraz w 1999 roku.

W 2006 roku uzyskał tytuł doktora nauk medycznych na I Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Warszawie, broniąc rozprawy pt. “Ocena wewnątrznaczyniowego leczenia zwężenia tętnicy szyjnej wewnętrznej”.
Posiada Certyfikat Umiejętności Sekcji Neurosonologii Polskiego Towarzystwa Neurologicznego.

Zajmuje się diagnostyką i leczeniem szerokiego zakresu chorób neurologicznych, między innymi bólów głowy i kręgosłupa, udzkodzeń nerwów, neuralgii oraz zespołów cieśni. Pomaga pacjentom z chorobami naczyniowymi mózgu, zaburzeniami otępiennymi, poznawczymi i ruchowymi.

Konsultuje osoby dorosłe oraz dzieci od 15 roku życia.

Konsultacje także w języku angielskim.

Bardzo dobry lekarz z doskonałym podejściem do pacjenta. Kompetentny, rzeczowy, potrafiàcy słuchać specjalista o doskonałym podejściu do pacjenta.

Nie rozumiem negatywnych opinii, chyba były o innym lekarzu. Panu doktorowi z czystym sumieniem dam 5/5, pełne zaufanie :) polecam!

Bardzo uprzejmy i kompetentny lekarz, potrafiący przystępnie wytłumaczyć z reguły zawiłe sprawy, które laik może zrozumieć. Poświęca na to odpowiednią ilość czasu, wzbudza pełne zaufanie, dlatego z czystym sumieniem polecam tego fachowca.

Od dawna nie spotkałam się z taką wnikliwością ,uprzejmością i wiedzą medyczną. Bardzo kompetentny lekarz, ma dobry kontakt z pacjentami. Takich lekarzy powinno być więcej . Polecam.

Bardzo kompetentny, rzetelny, dokładny, uprzejmy, sumienny, dobry fachowiec a do tego "ludzki" lekarz. Polecam

BARDZO DOBRY SPECJALISTA, Z CAŁĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ MOGĘ POLECIĆ KAŻDEMU.PRZEMIŁY LUDZKI, DO KAŻDEGO PACJENTA PODCHODZI Z SZACUNKIEM I ZE ZROZUMIENIEM.

Bardzo dobry lekarz. Jest bardzo uprzejmy i odpowiedzialnie podchodzi do każdego pacjenta. Jest sumienny i pracowity.

Najlepszy lekarz na świecie !!!! Fachowiec w swojej profesjii !!!!!! Do żadnego lekarza nie mam takiego zaufania jak do niego.

Bardzo miły i kompetentny pan doktor. Wszystko wytłumaczy, i odpowie na każde pytanie. Najlepszy z lekarzy, u których byłam. Poświęca pacjentowi na prawdę tyle czasu ile potrzeba. Polecam.