lekarz Paweł Gorczyński

Chirurg ogólny, Proktolog

Bardzo rzeczowy lekarz i wysokiej klasy specjalista. Konkretnie podchodzi do tematu. Wyjaśnia wszelkie kwestie i wyczerpująco odpowiada na pytania. Niedawno miałam operację w Sanockim Szpitalu - Oddział Chirurgii - zarówno doktor Gorczyński, jak również cały personel godny polecenia.

Nigdy nie spotkałam tak wspaniałego lekarza. Mam nadzieje że nigdy nie będę miała problemów zdrowotnych jednak gdyby mi się coś przytrafiło na pewno wrócę do Pana Gorczyńskiego!!!! Jestem niedługo po operacji a już Tęsknię nie tylko za Panem Gorczyńskim lecz także za wszystkimi którzy pracują na chirurgii ogólnej w Sanoku!!!

Jestem zadowolony wizyty. Uprzejmie, bezstresowo zbadał mnie i wytłumaczył jakie zastosuje leczenie i czego mogę się spodziewać. Polecam.

Pacjentów traktuje jak intruzów, z wyższością i ironią.

Pacjentów traktuje jak intruzów, z wyższością i ironią.

Cierpliwy, uprzejmy, rzeczowy. Polecam. Skuteczny.

Cierpliwy, uprzejmy, rzeczowy. Polecam. Skuteczny.

W swoim prywatnym gabinecie w porzadku, na oddziale gburowty i chamowaty.

W swoim prywatnym gabinecie w porzadku, na oddziale gburowty i chamowaty.

Pan doktor to bardzo dobry specjalista,uprzejmy.Kazdemu potrafi wytlumaczyc istote choroby,jej przebieg ,leczenie oraz rekonwalescencje.Ja osobiscie bylam kilka razy Jego pacjentka i jestem pelna podziwu dla Jego kompetencji,wiedzy,podejscia do pacjenta i czasu jaki poswieca pacjentowi i rodzinie.Pacjenci doktora maja jego nr.telefonu i mozemy dzwonic do Niego o kazdej porze dnia i nocy,nigdy nikomu jeszcze nie odmowil pomocy.Z wielka przyjemnoscia polecam GO kazdemu kto potrzebuje porady i pomocy lekarza.