lek. dent. Paweł Górzyński

Szczerze polecam! Bardzo dobry specjalista a przy tym otwarty i miły człowiek. Fachowa opieka i profesjonalne podejście do pacjenta. Nie sądziłam, że kiedykolwiek powiem to o stomatologu ale wizyta u Pana doktora to prawdziwa przyjemność!

Chamstwo z tego lekarza wyplywa z kazdego otworu a najbardziej gebowego. Podjechalem z synem z niepokojaca zmiana na podniebieniu z prosba o zerkniecie czy jest to cos niepokojacego czy wymaga interwencji. Ten czlowiek bo nie lekarz z powolania nie raczyl zerknac na nas tylko kazal sie zapisac w kolejke albo jechac do lodzi do szpitala. Empatia level 0

Zero delikatności jak widział że boli to jeszcze bardziej naciskal żeby człowiek się na fotelu z bolu zwijal NIE POLECAM!!!! Może dlatego takie podejście że człowiek był na NFZ

Dokładnie i bezboleśnie a przede wszystkim sterylnie, co z mojego punktu widzenia jako pacjenta jest najważniejsze a niestety nie wszędzie się to spotyka. Jakość i bezpieczeństwo są na wysokim poziomie, stąd też od samego początku leczenia lekarz wzbudził moje zaufanie. Wbrew pozorom Pan doktor jest bardzo ostrożny i delikatny, co sprawia że pacjent nie odczuwa bólu nawet w przypadku gdy rezygnuje z punktowego znieczulenia. Gorąco polecam wszystkim tym którzy są wrażliwi na ból i boją się leczenia głębokich ubytków 😊

Świetny, profesjonalny lekarz godny polecenia. Leczenie bezbolesne, bez komplikacji. Uprzejmy, sympatyczny a nawet dowcipny.

Polecam. Polecam. Polecam.Doktor godny zaufania !!!!!Oby takich wiecej . Pelen profesjonalizm i podejscie do pacjenta.

Żadnej delikatności,zero profesjonalizmu, i kiepskie efekty leczenia!!!!! Nikomu nie polecam, a wręcz ostrzegam trzymajcie się z daleka.