lekarz Paweł Hernik

Jest the Best!! zawsze można liczyć na Jego pomoc, dużo pracuje, posiada wielką wiedzę, mnóstwo czasu poświęca swojej pracy. Dokładnie tłumaczy jak postępować w czasie choroby, posiada świetne podejście do Dzieci. Bez względu na zmęczenie, czy swój dzień.. zawsze Miły, Oddany, Uprzejmy, Zaangażowany, Pomocny, Troskliwy i dobry dla każdego.

Jest the Best!!

Wzorowy lekarz! Mądry, uprzejmy, miły. Bez zarzutów. Spełnia się wspaniale w swym zawodzie. Z wielkim uszanowaniem, Polecam!

Wzorowy lekarz!

Wzorowy lekarz, świetne podejście do pacjenta- dziecka. Pomimo zapewne jeszcze krótkiego stażu lekarz z ogromną wiedzą. widać że człowiek z powołaniem. Polecam w 100%

Polecam w 100%

Polecam lekarza. Młody , miły, uczciwy, zaangażowany, z powołaniem. Dobre kompetencje. Podejscie na 5. Uprzejmy i godny polecenia.