lekarz Paweł Iberszerlekarz Paweł Iberszer - zdjęcie profilowe

lekarz Paweł Iberszer

Urolog, Chirurg ogólny

Paweł Iberszer jest absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, który ukończył z wyróżnieniem w 1996 roku.

Specjalizację pierwszego stopnia z ...

Specjalizację pierwszego stopnia z chirurgii ogólnej uzyskał w 2001 roku, a europejską specjalizację z urologii w 2006 roku.
Jest członkiem Polskiego i Europejskiego Towarzystwa Urologicznego. Bierze aktywny udział w najważniejszych, światowych i europejskich wydarzeniach naukowych w dziedzinie urologii.

Ukończył szkolenia z laparoskopii urologicznej oraz enukleacji prostaty w ośrodku kierowanym przez Prof. Rasslera w Niemczech. Odbywał staże w czołowych ośrodkach urologicznych w Polsce. Współorganizator wielu kursów, w tym praktycznych dla lekarzy specjalizujących się w dziedzinie urologii. Posiada wieloletnie doświadczenie zabiegowe w dziedzinie urologii i wykonuje pełny zakres zabiegów urologicznych. W sposób szczególny zajmuje się obecnie onkologią urologiczną i leczeniem BPH. Otwarty i przyjazny dla pacjentów, bezpośredni i wesoły. Swoją pozytywną energią i optymizmem zaraża nawet ciężko chorych pacjentów.

Przez wiele lat pracował w Szpitalu Kolejowym w Lublinie a obecnie praktykuje w Oddziale Urologii Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej od momentu jego utworzenia w 2015 roku.

Jeden doświadczony lekarz wart jest stu wojowników.

Leczę się u doktora drugi rok. Zawsze uśmiechnięty i z konkretnym podejściem do pacjenta. Profesjonalista w 100%.Życzyłbym wszystkim takich specjalistów także w innych przychodniach lekarskich.

Bardzo dobry fachowiec, uprzejmy o bardzo dobrym podejściu do pacjenta.Niezwykle kontaktowy i wyrozumiały dla pacjenta

Super lekarz, człowiek. Nie sądziłam że można spotkać takiego lekarza a jednak można :) Myślałam że tacy lekarze to tylko w Leśnej górze

Bardzo przyjemny i rzeczowy ,polecam ,byłem u niego dwa razy i jestem zadowolony.Nastawiłem sie na operacje ale podjęte leczenie daje efekty.

korzystałem z usług pana doktora około 20-lat temu był super(pobyt w szpitalu),od tamtej pory nie korzystałem z porad urologa nie było potrzeby.wdzięczny Dęblinianin.

dobry chirurg obrze operuje polecam wszystkim panom majacym problemy urologiczne

dobry chirurg obrze operuje polecam wszystkim panom majacym problemy
urologiczne

Swietny urolog .Wykonywal mi operacje prostatektomi.Wynik psa po operacji 0,003.Dobre trzymanie moczu.Marginesy ujemne.