lekarz Paweł Jarmużek

Traumatolog, Neurochirurg

Z pewnością jest specjalistą wysokiej klasy, zna swoją wartość i stąd pewnie sprawia wrażenie zarozumiałego. Niemniej jednak uprzejmy dla pacjentów, bardzo konkretny, nie lubi zbyt dużo gadać. Szybka diagnoza, szybkie działanie, bez specjalnego rozczulania się. Jestem bardzo zadowolona z leczenia u pana doktora i polecam innym cierpiącym.

Wspaniały lekarz i cudowny człowiek. Po postawieniu diagnozy bardzo szybko została przeprowadzona operacja, a po zabiegu lekarz natychmiast postarał się o miejsce dla pacjenta na oddziale rehabilitacyjnym.

Kompetentny lekarz, miły uprzejmy, uzyskałem informacje o swoim stanie zdrowia i świadomie podjąłem decyzję o nie podaniu się operacji kręgosłupa.

Byłam u niego na rozmowie w zeszłym roku na wakacjach. Ten lekarz nie ma w ogóle podejścia do pacjenta i zamiast pogadać z pacjentem na poważnie, to stara się wykpić cierpiącego. Facet na dzień dobry, nawet nie oglądając wyników badań i nie przeprowadzając uprzednio wywiadu lekarskiego wyskoczył do mnie, że on mi nie zrobi przeszczepu kręgosłupa, zagraniczni lekarze nie zrobią mi przeszczepu kręgosłupa itp. i co ja w ogóle od niego chcę! Nie rozumiem, czy ten lekarz jest jakimś jasnowidzem, a ja o tym nie wiedziałam? Moim zdaniem lekarz tak nie powinien wyjeżdżać na dzień dobry! Poza tym później facet trochę przystopował i raczył zajrzeć na wyniki badań, szkoda tylko, że oglądanie rezonansu na płycie to dla niego taki problem i zawsze trzeba dysponować wynikami rezonansu na kliszy. Poza tym facet nie rozumie i nie słucha co mówi do niego pacjent, bo ja mu tłumaczyłam, że mi nie chodzi o leczenie bólu, tylko o wyleczenie powikłań pooperacyjnych, a facet ciągle stał przy swoim, że może mnie zoperować, ale to nie usunie mi bólu itp. A mi nie chodziło o leczenie bólu, tylko o to, że przez powikłania pooperacyjne mam problemy z chodzeniem, odejmuje mi nogi, mam problemy z trzymaniem moczu i kału itp. Poza tym pan doktor ma super teorie, tylko szkoda, że to nie jest zgodne z rzeczywistością, ponieważ chciał mi wmówić, że moje kłopoty z chodzeniem itp. są od bólu, szkoda tylko, że mój ból pojawił się mniej więcej w 2000r., a kłopoty z chodzeniem są od czerwca 2010r., ponieważ to jest spowodowane błędem lekarza podczas operacji, gdzie lekarz zrobił ze mnie kalekę, co potwierdzają badania i opinie ponad 10 lekarzy, poza tym moje komplikacje pojawiły się od razu po operacji, więc kłopoty z chodzeniem itp. nie są od bólu, poza tym jakby kłopoty były od bólu, to przecież miałabym te kłopoty od ponad 10 lat. A ja po prostu mam problemy z chodzeniem itp. z powodu błędu lekarza i zepsutej operacji, a chciałam po prostu, żeby naprawiono to co zepsuto. Ale operacji się nie doczekałam i musiałam jechać aż do Warszawy. Poza tym niby to taki wykształcony lekarz i w ogóle a jak oglądał wyniki badań, to nie zauważył w wynikach z rezonansu, że zebrała się duża ilość ropy w kręgosłupie w miejscu operacji (wymiary ok. 7 cm na 4cm). Jakbym nie trafiła na czas do porządnego lekarza, to mogłabym nawet umrzeć! Nie wiem co to za lekarz, ale nawet 25-26letni lekarz, który dopiero co dostał dyplom ukończenia medycyny, bez specjalizacji, umiałby rozpoznać ropę na badaniu! Jak dla mnie to trzeba tego lekarza omijać z daleka, bo można przez niego umrzeć, nie umie nawet rozpoznać choroby na wyniku badań i olewa, że ktoś ma np. duże ilości ropy w organizmie, widocznie pan doktor chciał mnie skazać na bardzo nieprzyjemną śmierć. A poza tym nie zauważył paru innych rzeczy, które trzeba by zoperować, a inni neurochirurdzy to zobaczyli na badaniach, a to coś świadczy o tym lekarzu

Wspanialy lekarz,uratowal mojego meza kiedy inni lekarze (neurolodzy z Ciborza) postawili na nim krzyzyk.Dla mnie jest i bedzie przykladem wspanialego,troskliwego doktora.

Moim skromnym zdaniem jak za 120 zł ( a było ich kilka) w pięć minut wizyty otrzymałem naprawdę śladowe informacje na temat kondycji mojego kręgosłupa.Do tego nieuzasadnione odwoływanie wizyt dało mi konkretnie do myślenia iż pan (dr) Jarmóżek nie zasługuje na lekarza godnego polecenia. Oczywiście jak komuś zależy na szybkim otrzymaniu zwolnienia lekarskiego to wlaściwy adres.

Pan Paweł Jarmużek, to nie tylko znakomity, kompetentny lekarz, ale przede wszystkim ciepły człowiek. Poswięcił mi bardzo dużo czasu, cierpliwie wszystko wyjaśniając,odpowiadał bardzo konkretnie na moje i męża pytania. Wzbudza zaufanie od pierwszej chwili, jest niezwykle uprzejmy. Bez obaw powierze swój kregosłup w Jego chirurgiczne ręce już na wakacje,. Po ostatnio przeżytej traumie, jaką zafungowali mi miejscowi lekarze (stawiając zła diagnoze i wycinając zdrowy narząd, teraz sa komplikacje) Pan Paweł wydał mi się aniołek nie z tego świata. Dziękuję Emilia Janiszak (przyszła pacjentka)

Emilia Janiszak (przyszła pacjentka)

Kompetentny życzliwy zawdzięczam mu swoje życie.

Kompetentny życzliwy zawdzięczam mu swoje życie.

Wlasnie dzisiaj odeslal jednego pacjeta prawdopodobnie z guzem mozgu tak przynajmniej stwierdzili inni lekarze mowiac zeby sie wstawil za 3miesiace Pacjet ma silne bole glowy to tylko powiedzial jakie leki ma brac ale recepty nia wypisal a okazalo sie ze te leki to tylko na recepte Moze pan doktor jest wspanialy tylko da pacjetow prywatnych a nie publicznych!!!a moze mial pan doktor zly dzien A pacjet jeden w ta czy w tamta a kogo to obchodzi tylko bliskich pacjeta kturzy nie moga czekac 3miesiace w strachu i bolu i tylko ...

A pacjet jeden w ta czy w tamta a kogo to obchodzi
tylko bliskich pacjeta kturzy nie moga czekac 3miesiace w strachu i bolu i tylko majac nadzieje ze to nie guz
a pozniej to moze juz byc zapozno

Wiec dziekuje panie doktorze Jarmużek i jest mi bardzo przykro ze dal mi pan o sobie brzydkie zdanie

nie bedziemy czekac 3miesiace na laske pana doktora Jarmuzka
osadzcie to sami czy to godne zachowanie lekarza takiego specjalisty jakim jest doktor Jarmuzek!!!

niestety ale sie bardzo zawiodlem.koszt wizyty 120zł,wizyta trwała moze 5 minut po czym dowiedziałem się ze bez wyników rezonansu nie mamy o czym rozmawiac.