lekarz Paweł Jastrzębski

Traumatolog, Ortopeda, Chirurg urazowy

świetny fachowiec, ma ogromną wiedzę i doświadczenie, jest bardzo komunikatywny i wiarygodny. Polecam :)

Życzliwy, kompetentny, bardzo dobry specjalista, niech większość lekarzy bierze z niego przykład. Wielki szacunek Panie Doktorze, postawił mnie Pan na nogi, to dzięki Panu znów mogę normalnie funkcjonować. Naprawdę polecam i nie bójcie się operacji, ma naprawde suuper ekipę. Tomasz R.

Tomasz R.

Wspaniały, profesjonalny pod każdym względem lekarz - niezwykle merytoryczny, a jednocześnie ciepły i życzliwy dla pacjenta. Widać w Jego postawie jako lekarza powołanie i pasję. Polecam każdemu :)

Takich lekarzy tylko szukac ze swieca!!! Kompetentny,wyrozumialy i cierpliwy.Wytlumaczy wszystko co i jak. Nie patrzy na zyski a na zadowolenie pacjenta i ma z tego radosc. Operowal mnie w marcu 2015-DZIEKUJE PANIE DOKTORZE!!!!!!!! Goraco polecam wizyte w razie potrzeby,bo jest to fachowiec z gornej polki!

Polecam :) raz mnie naprawił i jestem bardzo zadowolona i dziękuje że trafiłam na Pana. Miły, kompetentny, interesuje się pacjentem. Cieszę się, że Pan Doktor znowu będzie naprawiać moje kolano. Do takiego lekarza warto chodzić ( tylko w uzasadnionych przypadkach) :) Polecam :)

Nie znam. Z opowieści wiem od innych lekarzy, że dobrze operuje, więc wystawiam ocenę dobrą, na zapas. Bo o to chodzi, żeby wilk był syty a owca cała. Przecież o to chodzi w tym zawodzie. Zdecydowanie polecam.

Wspaniały lekarz. Doskonały traumatolog i ortopeda. Bezinteresowne podejscie do pacjenta.Potrafi w sposób zrozumiały wytłumaczyć problemy związane z chorobą. Ideał prawdziwego lekarza. Naprawdę warto go polecać.

Super lekarz, super człowiek, perfekcyjne podejście do pacjenta. Wyrozumiały, życzliwy. :))) Takich Lekarzy jak najwięcej :)

Polecam lekarza,ktory we własciwy spodób podchodzi do pacjeta,mila,fachowa obsługa -naprawdę polecam!!!

Oprócz perfekcyjnego specjalisty jest również super człowiekiem.

Oprócz perfekcyjnego specjalisty jest również super człowiekiem.