lekarz Paweł Jędrzejczak

Gastroenterolog, Internista

Bardzo dobry lekarz , godny polecenia , bardzo uprzejmy i jednakowo traktuje wszystkich pacjentów. Poświęca dużo czasu , aby dokładnie zdiagnozować chorobę

Super lekarz,poświeca duzo czasu pacjentowi,duża wiedza i właściwe podejście do pacjenta,lekarz z powołania,polecam go,

Fantastyczny lekarz. Człowiek z powołaniem i ogromnym sercem do pacjentów. Kiedyś w ramach hospicjum był lekarzem mojej Mamy. Obecnie jest również przy moim Tacie. Nie chciałabym żadnego innego lekarza dla niego. Człowiek dużego serca i wielkiej wiedzy.

Bardzo, BARDZO dobry lekarz. Miły człowiek i wykwalifikowany specjalista. Do każdej sprawy podchodzi ze zrozumieniem i zaangażowaniem. Serdecznie polecam.

Serdecznie polecam.

Super lekarz. Choruję na WZJG i świetnie mnie prowadzi. Oby wszyscy tacy byli z powołania !!! Godny polecenia

Wspaniały lekarz i fachowiec! Zgłosiłem się do niego z dolegliwościami żołądkowymi, a on już w wywiadzie zasugerował, że dodatkowo mogę chorować na celiakię, która jest bardzo trudna do zdiagnozowania. Badanie histopatologiczne potwierdziło chorobę.Jestem mu bardzo wdzięczny, gdyż niewykryta w porę celiakia, wyniszczyłaby mój organizm.Dzięki bezglutenowej diecie jestem zdrowy.

Lekarz z powołania, kompetentny bardzo uprzejmy człowiek a pacienta szanuje i traktuje poważnie.

oby wszyscy lekarze byli w tym kraju tacy jak on

oby wszyscy lekarze byli w tym kraju tacy jak on

Super lekarz godny polecenia oby więcej takich to by swiat był lepszy i ludzie zdrowsi