lekarz Paweł Jesionowski

Wizyty domowe, Internista, Kardiolog

Oddany kompetentny lekarz dzieki swojej determinacji i wprowadzeniu innowacyjnej metody uratowal zycie mojej mamie , jestem mu wdzieczna i bardzo dziekuje ,ze podjal ta walke , nie skazal mamy pomimo jej wieku. Wspanialy ,madry czlowiek!

Jeżeli chodzi o kardiologa to spełnia moje oczekiwania,a co do animowanego komentarza, to polecam Panu Kaszpirowskiego,za 20 zł.,policzy PANU do 10,i będzie Pan uzdrowiony ,bez żadnych badań. SŁAWOMIR.

Doktor naciaga na kasę zalecając kopleksowe badania kiedy inny lekarz już po wynikach EKG jest w stanie wyrazić opinię i postawić diagnozę. Co do kompetencji tego lekarza się nie wypowiadam, jedyne co mogę powiedzieć to to że jest naciągaczem.