Moja mama ma 78 lat i od 30 lat leczy się na cukrzycę i miażdżycę, którą dostała jak mówią lekarze od cukrzycy. Dwa lata temu palec u nogi zrobił się bladosiny. Po angiografii w zaproponowano amputację nogi poniżej kolana. Zaczęliśmy pytać po znajomych i polecono nam Doktora Juzę. Po przeprowadzeniu leczenia kroplówkami a potem tabletki krążenie w nogach poprawiło się w takim stopniu , że do dzisiaj mama chodzi o własnych nogach a minęły już dwa lata. Chcemy bardzo podziękować Panu Doktorowi za dotychczasowe leczenie i poleć go innym.

Bardzo dobry flebolog. Dokładnie diagnozuje i omawia proponowany sposób leczenia. Miałam bardzo duże żylaki na obu nogach. Pan Doktor Juza usunął mi największe metodą wewnątrzżylną EVRF, następnie wykonał mi mikroflebektomię małych żylaków i skleroterapię najmniejszych żylaczków. Jestem bardzo zadowolona z efektu. Trwało to wprawdzie kilka miesięcy ale dzięki temu można było zrobić wszystko dokładnie. Dobre jest to , że maja tam w Dębnie kilka różnych nowoczesnych metod usuwania żylaków więc nie ma problemu z doborem najbardziej odpowiedniej metody dla pacjentki.Polecam.

Na początku chciałam podziękować moim koleżankom Kasi I Ani , ze poleciły mi Pana dr Pawła Juzę. Faktycznie efekty po przeprowadzonych zabiegach usuwania żylaków przeszły całkowicie moje oczekiwania. Miałam zastosowane leczenie laserem a potem mikroflebektomia i mikroskleroterapia. Całość leczenia trwała ok 6 miesięcy. Wizyty średnio co 1,5 miesiąca. Do niedawna krępowałam się chodzić nawet w pełni kryjących rajstopach. Spodnie to był mój podstawowy ubiór.Teraz na powrót chodzę w sukienkach powyżej kolana. Poza tym zniknęły obrzęki i uciążliwe uczucie ciężkości nóg.

Otrzymałem adres pana doktora od znajomych i bardzo im za to dziękuję. Słyszałem o tym lekarzu od dawna. Miałem bóle barku od około pół roku, doszło do tego że nie byłem w stanie niczego w niej dźwigać. Pan Juza zbadał mnie w USG i wyciągnął następnie płyn ze stawu i zrobił mi zastrzyk do stawu. Po tygodniu wróciła mi władza w ręce. Mija już 3 miesiąc i jestem bez bólu. Dziękuję jeszcze raz.

Jako pacjentka Pana Doktora Pawła Juzy jestem wdzięczna za doskonały efekt przeprowadzonych zabiegów skleroterapii. Posiada ogromną wiedzę i bogate doświadczenie, dzięki którym potrafi wyleczyć długotrwałe owrzodzenie podudzi oraz pozbyć się żylaków Nie mam już żylaków oraz owrzodzenia i skończyło się moje cierpienie z tego powodu. Znakomity specjalista, wspaniały człowiek. Z całą odpowiedzialnością polecam.

Znakomity specjalista, wspaniały człowiek.
Z całą odpowiedzialnością polecam.

Miałam leczone u Pana Dr Juzy żylaki kończyn laserem i zamykanie torbieli Backera pod kolanem. Minął rok efekty są bardzo dobre. Mogę chodzić w krótkich sukienkach i nie boli mnie kolano przy chodzeniu. Lekarz bardzo rzetelny, tłumaczy dokładnie przebieg leczenia. Miałam w sumie kilka wizyt za każdym razem byłam dokładnie badana. Lekarz spokojnie wykonuje swoje zabiegi nie spieszy się . Polecam tego lekarza.

Dwa lata tata leczył się na rwę kulszową i był coraz gorzej. Nie mógł już prawie chodzić. Dopiero Pan doktor przeprowadził badania przepływów w USG i stwierdził bardzo duże zwężenia miażdżycowe w tętnicach idących do nóg jeszcze w brzuchu. Dzięki tej diagnozie mój ojciec ma już założone stenty do tętnic w brzuchu i może znowu chodzić bez bólu. Zdecydowanie polecam tego dobrego diagnostę.

W stu procentach polecam tego lekarza wykonał mi bardzo szybko i sprawnie laserowy zabieg usunięcia żylaków . Ma bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, wszystko wytłumaczy i wysłucha co kogo boli i martwi. Jestem naprawdę pod wrażeniem Jego podejścia do pacjenta.

Właśnie w ubiegłym tygodniu Pan Doktor Juza zakończył trwające kilka miesięcy leczenie żylaków obu moich nóg. Najpierw był laser na obie nogi a potem skleroterapia drobnych żylaków.Dolegliwości bólowe i obrzęki, oraz uczucie ciężkości nóg ustąpiły całkowicie. Wczoraj i dzisiaj pierwszy raz od 25 lat ubrałam sukienkę powyżej kolan. Dziękuję bardzo panie Doktorze.

Już po 2 wizytach jestem usatysfakcjonowana. Duszności , męczenie, oraz bóle nóg ustąpiły. Lekarz bardzo rzetelny, dokładnie bada i wykracza po problemy , z którymi przyszło się. Analizuje dotychczasowe leczenie. Wszystko się zgadza tak jak mówili znajomi. Nie żałuje, może jednego że tak późno trafiłem do Pana doktora

Wciąż poszukujesz "Internista Wojnicz"?

Demokracji 25

ul. Mokra 6