lekarz Paweł Kaczorowski

Doskonały lekarz. Bardzo dziękuję za pomoc Mamie Zofii z kolanem. Wiedza, kultura, doświadczenie ,profesjonalizm !Dziękujemy i pozdrawiamy Doktorze!

Lekarz dramat mówią że jeden z lepszych ortopedów w Gorzowie taki właśnie z niego lekarz że zapłaciłem łącznie za cztery wizyty 1 000 zł poszedłem na 5 wizytę gdzie miałem zapłacić kolejne 250 zł co się okazało powiedział mi że nie będzie robił mi kolana stwierdził że nie nadaje się do operacji gdzie tak naprawdę kolano całe zgrzyta chrząstki się posypały ale stwierdził że mogę 20 lat tak żyć dramat w ogóle zero podejścia zero pomocy więc nie polecam człowieka na dodatek zaczął się wulgarnie odzywać i wyrzucił z gabinetu. Pozdrawiam

Wspaniały lekarz, który pomógł przy kręgosłupie,szybko i sprawnie się zajął moją chorobą.Bardzo uprzejmy. Polecam

Najlepszy lekarz ortopeda w Gorzowie I nie tylko w Gorzowie. Ogromna wiedza I chec niesienia pomocy. U Pana Doktora czuje sie jak pacjent a nie petent. Szczerze polecam.

Godny polecenia naprawia to co inni spartacza. Dzieki niemu mam zdrowa noge poswiecil mi duzo czasu . Wie co robi kompleksowe podejscie do pacjenta