lekarz Paweł Kaczorowski

Ortopeda

Wspaniały lekarz, który pomógł przy kręgosłupie,szybko i sprawnie się zajął moją chorobą.Bardzo uprzejmy. Polecam

Najlepszy ortopeda w Gorzowie. Ogromna wiedza medyczna, szacunek dla pacjenta. Poswieca choremu duzo czasu a przy tym jest bardzo mily.inni lekarze powinni brac z Pana Doktora przyklad Polecam.

Najlepszy lekarz ortopeda w Gorzowie I nie tylko w Gorzowie. Ogromna wiedza I chec niesienia pomocy. U Pana Doktora czuje sie jak pacjent a nie petent. Szczerze polecam.

Godny polecenia naprawia to co inni spartacza. Dzieki niemu mam zdrowa noge poswiecil mi duzo czasu . Wie co robi kompleksowe podejscie do pacjenta