lekarz Paweł Kalinowski

Chirurg urazowy, Ortopeda

Miałem okazje kilka razy konsultować się z Panem Doktorem i zawsze spotykałem się z pełnym profesjonalizmem połączonym z taktem, kulturą, grzecznością. Myślę, że wiele osób będzie mogło podzielić moja opinię.

Jest Wybitnym specjalistom Tego ortopedę polecam każdemu!!!!!z całą odpowiedzialnością

najpierw byłam państwowo u dwóch lekarzy w wejherowskim szpitalu, stwierdzili oglądając tylko zdjęcie RTG i kolano mojego dziecka, że nic się nie stało, natomiast dr Kalinowski zrobił USG dokładnie wytłumaczył co się dzieje z kolanem mojego dziecka, wytłumaczył na czym polega leczenie, dał skierowanie na rehabilitację i w ostateczności na operację kolana

Dr Paweł Kalinowski prowadził mnie prawe 9 lat, on jako jedyny stwierdził rzeczywistą przyczynę dolegliwości bólowych. Inni lekarze mieli odmienne zdanie. Z początku Pan Paweł próbował zrobić wszystko by tylko uniknąć operacji, m.in. przepisywał mi różnego rodzaju środki w postaci tabletek jak również rehabilitacje. Pamiętajmy, że każda ingerencja w staw jest szkodliwa. W moim przypadku operacja była nieunikniona. Byłam operowana 5 razy. Doktor Paweł po każdej operacji podchodził do mnie z sercem. Mój przypadek potraktował bardzo indywidualnie, interesował się stanem mego zdrowia po każdej operacji. Jak coś było nie tak, zawsze potrafił znaleźć dla mnie czas i przyjąć mnie w trybie pilnym, bez 3-miesięcznego oczekiwania na wizytę. Tak naprawdę w dużej mierze dzięki niemu, dzisiaj mogę poruszać się nie odczuwając tak uporczywych dolegliwości, które towarzyszyły mi przed rozpoczęciem leczenia. Bardzo ważnym elementem jest indywidualne podejście lekarza do każdego pacjenta. Pan Paweł każdy przypadek traktuje poważnie. Jeśli ktoś naprawdę ma jakiekolwiek problemy ze stanem swojego zdrowia na tle ortopedycznym, polecam zaczerpnąć porady doktora Pawła Kalinowskiego. Na pewno Wam nie zaszkodzi, Pan Paweł rozwieje wasze wątpliwości i postawi trafną diagnozę.

Leczyłem się w tej przychodni 3 miesiące u Dr. Baranowskiego Miałem złamanie po wypadku 7th kręgosłupa i II kość śródstopia niby wszystko według Pana Baranowskiego było Ok. zakończył leczenie 3.09.2012r.ale dalej puchł mi duży paluch prawej stopy zresztą od początku mnie bolał i puchł oraz ból kręgosłupa. 29 pażdziernika tego roku udałem się do Pana Kalinowskiego który obejżał wszystkie zdjęcia i stopy i kręgosłupa i w stopie stwierdził jeszcze stan po złamaniu paliczka palucha dużego stopy a w kręgośłupie złamany dodatkowo trzon 5 i 6 ale ten Lekarz bardzo dokładnie mnie wysłuchał obejrzał paluch kręgosłup długo wpatrywał się w zdjęcia i stąd taka diagnoza, Jest bardzo dobrym Lekarzem w to co wykonuje wkłada serce nie tak jak inni na sekunde popatrzą na zdjęcie RTG i potem takie wyniki że Pan Dr. Kalinowski wykrywa 3 złamania dodatkowe. Bardzo tego Pana polecam za uczciwość okazanie serca pacjentowi i zaangażowanie w Swoją pracę którą wykonuje więcej niż sumiennie.

swietny i konkretny lekarz dla mnie na 1000 procent

swietny i konkretny lekarz dla mnie na 1000 procent

bardzo dobry specjalista, do każdego przypadku podchodzi z sercem

bardzo dobry specjalista, do każdego przypadku podchodzi z sercem

Witam wszystkich którzy potrzebują pomocy u ortopedy bardzo polecam lek.Kalinowskiego miałam złamaną reke i bardzo dobrze wytumaczył mi jak mam postepowac jak cwiczyc z ta reką.Jest miłym,uprzejmym lekarzem dziekuje bardzo .