dr n. med. Paweł Kamiński

Ortopeda

Jestem pacjentką Doktora Pawła Kamińskiego . Po wizycie i profesjonalnych konsultacjach, w styczniu 2015 przeszłam operację wszczepienia endoprotezy stawu kolanowego. Nie ukrywam, że bałam się tej operacji, ale życzliwość, uprzejmość oraz skuteczność działania Pana Doktora dodały mi otuchy i sprawily, ze pozbyłam się wszelkich obaw. Swoją pewnością i doświadczeniem sprawił, że wiedziałam iż w jego rękach będę bezpieczna. I tak rzeczywiście było. Pan Doktor Paweł Kaminski to wspaniały, doświadczony chirurg-ortopeda. Trafnie diagnozuje, wspaniale i pewnie operuje – pełen profesjonalizm. Jestem zadowolona z operacji i bardzo wdzięczna za wszystko co dla ...

Pan Doktor Paweł Kaminski to wspaniały, doświadczony chirurg-ortopeda. Trafnie diagnozuje, wspaniale i pewnie operuje – pełen profesjonalizm. Jestem zadowolona z operacji i bardzo wdzięczna za wszystko co dla mnie zrobił.! Aktualnie czekam na operację drugiego kolana i wiem, ze będę w dobrych rękach.
Polecam wizytę u Pana Doktora Pawła Kamińskiego wszystkim potrzebującym, którzy zwątpili, że zmiany na lepsze są możliwe.

Barbara Wrona z Krakowa

Cudowny lekarz z powolania! Jest swietnym chirurgiem. Skupiony na swojej pracy i na pacjencie. Ma ogromna wiedze. Polecam!

DR PAWEŁ KAMIŃSKI TO ORTOPEDA Z PRAWDZIWEGO ZDAŻENIA TROCHĘ MAŁOMÓWNY ALE BARDZO KONKRETNY UPRZEJMY SZCZERY AŻ DO BÓLU.OPEROWAŁ MNIE W STYCZNIU 2012.PRZED ZABIEGIEM BYŁAM DOKŁADNIE POINFORMOWANA CO MNIE CZEKA I CZEGO MOGĘ OCZEKIWAĆ PO ZABIEGU.Z PRAWDZIWĄ PRZYJEMNOŚCIĄ MOGĘ POLECIĆ TEGO LEKARZA

Zawsze życzliwie i kompetentnie wytłumaczył co mi jest i dlaczego coś zleca. Fachowy i kompetentny. Do tego po ludzku bardzo miły człowiek. Polecam!

Do tego po ludzku bardzo miły człowiek.
Polecam!

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Kraków"?

Ortoklinik Specjalistyczny ośrodek ortopedii i traumatologii narządu ruchu w Krakowie
Lubicz 25, lok 16
Szpital Ortopedicum