lekarz Paweł Kasperczyk

Psychiatra

Przyłączam się do pozytywnych opinii na temat Pana Doktora. Cierpliwy, dokładny, empatyczny, zaangażowany. Wytłumaczył działanie leków, które zalecił, odpowiedział wyczerpująco na wszystkie pytania i wątpliwości. Oby więcej takich specjalistów.

Człowiek o wielkim sercu, który umie słuchać. Pomógł mi rozwiązać moje problemy. Polecam dobrego specjalistę.

Świetny lekarz, który naprawdę stara się pomóc pacjentowi. Pan Paweł naprawdę słucha. Serdecznie polecam.

Wspaniały człowiek, o potem lekarz... albo odwrotnie wspaniały lekarz.. a potem cudowny człowiek, emanuje z Jego serca dobroć, zrozumienie i wyrozumiałość dla uczuć chorego człowieka i dla tego drugiego, który musi z nim żyć....