lekarz Paweł Kasperczyk

Psychiatra

Szczegóły umawiania wizyt na stronie: https://psychiatra-poznan.net/

Szczegóły umawiania wizyt na stronie: https://psychiatra-poznan.net/

Pan Doktor skutecznie pomógł mi w poradzeniu sobie z z moim problemem. Jestem bardzo zadowolona z procesu leczenia oraz jego efektów. Mogę z czystym sumieniem polecić wizytę u Pana Doktora.

Doktor wykazuje dużo empatii, bardzo jasno przedstawia kolejne kroki diagnozy i leczenia. Cieszę się, że trafiłam do Pana Pawła.

Do Pana Doktora trafiłam z polecania koleżanki i już wiem, że był to dobry wybór. Bardzo doświadczony i miły lekarz, który dobrze wysłuchuje i dobiera leki. Dziękuję i polecam.

Godny zaufania Profesjonalista. Dobiera odpowiednie leczenie, jeżeli jest ono konieczne, tłumaczy wszystko krok po kroku. Polecam.

Lekarz, który przywrócił mi nadzieję i sprawił, że funkcjonuję normalnie. Pan Paweł jest konkretny i bardzo przyjazny. Dziękuję i polecam.

Pana doktora poleciła mi moja przyjaciółka. Lekarz niezwykle empatyczny, miły. Jestem bardzo zadowolona z wizyty oraz wdrożonego leczenia. Polecam.

Bałem się pierwszej wizyty. Niepotrzebnie. Bardzo dobre podejście do pacjenta, dobrze dobrane leki. Dziękuję Panie Doktorze za pomoc. Polecam.

Profesjonalne, indywidualne podejście do pacjenta, uważne słuchanie, skuteczne leczenie, pacjent czuje się bezpiecznie. Polecam.

Bardzo miły i profesjonalny. Wysłuchał i wszystko skutecznie wyjaśnił. Wzbudził zaufanie i poczucie dobrej opieki. Lekarz z powołania. Polecam.

Świetny lekarz, z doświadczeniem nie tylko zawodowym, ale również życiowym. Pan Paweł zdobył moje zaufanie. Polecam.