dr n. med. Paweł Kemnitz

Pediatra

Moje dzieci chcą chodzić tylko do tego lekarza, niestety w mojej przychodni jest tylko raz w tygodniu. Zawsze trafi z diagnozą, niczego nie bagatelizuje. W razie wątpliwości kieruje na dodatkowe badania. Polecam!

Należy do lekarzy którzy wykonują -kierują na badania i konsultują z innymi specjalistami wyniki i stan dziecka zanim wydadzą opinie o stanie zdrowia.Córka bardzo polubiła PANA DOKTORA -mówi ,że jest bardzo spokojny i miły.

Super lekarz!!! Mojego synka uratował z bardzo poważnej choroby.

Super lekarz!!! Mojego synka uratował z bardzo poważnej choroby.

Tragedia! Potwornie niesympatyczny i wręcz podejście z łaski!Przepisał mojemu dziecku antybiotyk w zbyt dużej dawce na zbyt krótki okres czasu przez co dziecko nabawiło się zapalenia oskrzeli!Synek musiał dostac kolejny antybiotyk i to na 10 dni.O mało co skonczyło się zapaleniem płuc. Na tak powazną przypadłośc początkowy lek proponowany przez owego lekarzynę to był Bactrim i gdy stanowczo odmówiłam mówiąc, że synek juz dwa razy przyjmował ten lek i zawsze kończyło się antybiotykiem-lekarzyna od siedmiu boleści obraził się na mnie i powiedział, ze dziecko choruje bo chodzi do żłobka! Zdecydowanie odradzam i chrońcie przed nim dzieci!

cieplutko polecam, największą wadą u tego lekarza są drogie leki, ale w aptece można się spytać o tańsze zamienniki :)

Bardzo konkretny,spostrzegawczy i kompetentny pan doktor.Stawia szybkie diagnozy,bez problemu kieruje na badania diagnostyczne.