Lekarz godny polecenia. Mogę go polecić z całą odpowiedzialnością . Fachowość , uprzejmość , podejście do pacjenta to co Go cechuje .

Leczę się u pana doktora Pawła Kieresa od trzech lat i mam wiele uznania dla jego fachowości, podejścia do pacjentów i wielkiej kultury osobistej. Podczas mojego pobytu w szpitalu zlecił wszystkie potrzebne badania w celu postawienia prawidłowej i dokładnej diagnozy. Okazał też dużo cierpliwości i serdeczności.

Wreszcie od dwóch lat nie mam problemów urologicznych, z którymi zmagałem się dopóki nie trafiłem do doktora Pawła Kieresa. Panie Dokotorze-DZIĘKUJĘ!!! Jestem wreszcie prawdziwym mężczyzną!

Dr Kieres to profesjonalista ,kompetentny ,taktowny,po zabiegu interesował się stanem mojego zdrowia, skuteczne zalecenia ,zdrowie wraca ! Dziękuję doktorze !

Pierwsze doświadczenie szpitalne i poszpitalne z dr Kieresem wspominam bardzo profesjonalnie. Opanowanie, pełne wyjaśnienia co do przyczyn, przebiegu leczenia i rekomendacji pozabiegowych, takt. Zabieg przeprowadzony bardzo szybko, zostałem w pełni wyleczony. Specjalista godny polecenia w zakresie urologii.

Uważam, że lekarz ogólnie jest miły ale co do trafności w diagnozach słaby. W moim przypadku jego zalecenia nie pomogły.

Bardzo profesjonalne podejście do pacjeta, specjalista jakich mało

Bardzo profesjonalne podejście do pacjeta, specjalista jakich mało

Wspaniały specjalista, cudowny człowiek.Lekarz budzący ogromne zaufanie. Poświęca swoim pacjentom bardzo dużo czasu.Dziekuję Bardzo Panie Doktorze za poświęcony mi czas.

Bardzo dobry urolog, sympatyczny i szczery człowiek. Bardzo mi pomógł, szybkie dobre decyzje.

Wciąż poszukujesz "Urolog Kielce"?

Szpital
Artwińskiego 3