DZIEKI PANU DOK PAWLOWI KICIE ,,,,,, Zaczęło się dla mnie nowe życie ,,,, latami cierpiałam katusze, od pieciu lat nie odczuwa już bólu pomyślny przebieg operacji ,,,,,,,,neurostymulator rdzeniowy przeciwbolowy wszczepiony w rdzen kregoslupa odmienil moje zycie Dzięki Niemu jestem zdrowa, chodzę, widzę, mogę normalnie żyć. PAN DOK PAWEL KITA TO ,,,świetny lekarz, doskonały specjalista, przy tym przemiły człowiek. Bardzo mily lekarz, poswieca duzo uwagi pacjentom, ,,,jest spokojny, opanowany rzeczowy. jest bardzo odpowiedzialnym specjalista . Ciesze sie ze jest moim lekarzem prowadzacym. DZIEKUJE B.SALWINSKA