lekarz Paweł Klemenski

Lekarz rodzinny

2,7
2,9

To jest najgorszy internista z jakim miałam do czynienia. Na rota wirusa zalecił mi picie wódki orzechówki, na grypę antybiotyk . Gdybym stosowała się do tych zaleceń szybko skończyłabym w szpitalu. Oby takim w którym nie pracuje ten opryskliwy lekarz.

Pan Doktor po wnikliwym wywiadzie dostosowuje leczenie do stanu Pacjenta. Bardzo dobrze, że zaczyna od wprowadzenia zasad zachowania zdrowia i naturalnej odporności w trosce o zachowanie zdrowia. Dobiera leki aby nie szkodzić i zachować całościową równowagę leczenia. Polecam i życzę dalszych sukcesów.

Pan Doktor po wnikliwym wywiadzie dostosowuje leczenie do stanu Pacjenta.
Polecam i życzę dalszych sukcesów.

Strata czasu i pieniedzy. Polecil leki homeopatyczne mojemu dziecku po wywiadzie, ktory trwal 5 minut (oczywiscie nie trafil). Lubi pogadac, ale niekoniecznie o meritum sprawy.

jestem bardzo zadowolony, homeopatia mi pomogła

jestem bardzo zadowolony, homeopatia mi pomogła

Kompetentny,miły,budzący zaufanie,udziela wyczerpujących odpowiedzi na każde pytanie dotyczące choroby

nie polecam. strata czasu. podejście do medycyny nie jest prywatną sprawą. należy trochę myśleć o pacjencie.

jest niechetny zlecaniu badan i chcialby wmusic homeopatie, a poza tym ma fiola na punkcie religii i jest przeciwny antykoncepcji. Niechlujny wyglad, nieogolony, lekcewazacy; generalnie nie polecam, jezeli ktos chce sie leczyc.