lekarz Paweł Kokoszka

Ja niestety nie polecam. Borykałam się z kolanem. Ból, uczucie przemieszczania, bolesne napięcia. Doktor zrobił usg po czym stwierdził, że wymyślam i mam się wziąć za robotę (oczywiście było to ładniej ubrane w słowa), nie zapisał żadnych leków, żadnych dodatkowych badań. Na początku uwierzyłam, ale problemy nasilały się po aktywnościach fizycznych. Poszłam do innego specjalisty, zapisano leki i zlecono rezonans. Badanie wykazało zwyrodnienia i uszkodzenie ACL. Co za tym idzie mam aktualnie zakaz obciążania kolana, podczas kiedy dr Kokoszka kazał mi dalej biegać i niczym się nie martwić.

Tak miły lekarz, ale u mnie niedopatrzył, zlekceważył niestety poważne skrzywienia kręgosłupa szyjnego, teraz czeka mnie tylko operacja. Przykre, a byłam jego pacjentką blisko 5 lat

Bylam operowana przez pana doktora .Polecam kompetentny miły z rewelacyjnym podejściem do pacjenta zawsze ma czas dla pacjenta byle więcej takich lekarzy mam nadzieje ze doktor nigdy się nie zmieni panie doktorze dziękuje

Polecam serdecznie. Pełen profesjonalizm mimo bardzo młodego wieku. Wszystko dokładnie wyjaśnia i odpowiada szczegółowo na zadane pytania.

Dr.Kokoszka to super lekarz. Ma bardzo dobre podejście do pacjenta, Jest miły, sympatyczny, serdeczny , potrafi wytłumaczyć pacjentowi na czym będzie polegała operacja, ma czas dla chorego .i mam nadzieję, że nigdy się nie zmieni. Polecam z całego serca. Wdzięczna pacjentka Violetta S.

Wdzięczna pacjentka Violetta S.