lekarz Paweł Kołodziej

3,7
3,4
3,7
3,6

Zdecydowanie warto było leczyć się u Pana Pawła. Pan doktor, jest bardzo dobrym specjalistą. Bardzo profesjonalnie, rzetelnie i konkretnie.

KOŁODZIEJ to jest konował , który jest obsadzony we wszystkich możliwych komisjach ,przyjmuje w przychodni na Kusocińskiego, prywatnie na Siękiewicza jest zastępcą ordynatora w Szpitalu na Kusocińskiego.Jak by wyliczył to on jemu brakuje godzin do życie a co dopiero o leczeniu ludzi .Nie polecam szkoda czasu i pieniędzy.Człowiek jest dla niego przedmiotem czasami się zastanawiam czy on nie powinien się leczyć psychiatrycznie.

DR Kołodziej wydaje się być osobą oschłą i niekompetentną dla niektórych. Z doświadczenia jednak wiem, że to tylko pozory. Jest opanowanym, rzetelnym specjalistą, który dobiera leki bardzo kompleksowo. Krótkość wizyt zapewne wynika po prostu ze specyfiki pracy. Gdyby uderzał z każdym w niekończącą się dyskusję stałby się psychoterapeutą, a to psychiatra- ma zdiagnozować, tłumaczyć schorzenie, dobrać leki, nie prowadzić wielogodzinnych wykładów "na temat"...Trzeba go trochę zrozumieć, bo to rodzaj pracy , która jest bardzo obciążająca. To jest człowiek, nie robot.

Po wielu latach walki z chorobą dopiero dr Kołodziej postawił mi właściwą diagnozę i dobrał odpowiednie leki, które pozwoliły mi wrócić do normalnego życia. Podejście do pacjenta bardzo rzeczowe konkretne i bez owijania w bawełnę. Polecam wszystkim, którzy szukają dobrego psychiatry.

Umie szybko diagnozować stan zdrowia pacjenta, po kilku słowach na komisji odwoławczej od stopnia umiarkowanego na stopień znaczny przekręcił że dziecko jest niepełnosprawne w stopniu lekkim, CUDOWNE UZDROWIENIE !!!!!!!!!!!! Niech teraz "w/w konował" się zajmie moim dzieckiem, przepraszam zapomniałem że już "nie wymaga" zajmowania się!!!!!!!!!!!!!!

Wciąż poszukujesz "Psychiatra Kielce"?

BeautyDent Prywatny Gabinet Stomatologiczny
Paderewskiego 37/39A lok. 4