lekarz Paweł Kołodziej

Psychiatra

pracuje w szpitalu w morawicy nikomu nie polecam tej placowki tam sa okropni lekarze. Pan doktor Kołodziej to jeden z naj lepszych specialistów osobiscie sie o tym przekonałam i mam porownanie.polecam go wszystkim to najlepszy lekarz psychiatra.

Do dupy taki "specjalista" !!! Bardzo mnie rozczarował !!! Gówno dało "leczenie" u niego !!! Tylko straciłem pieniądze !!! Podejrzewam że on samozwańcem czyli oszustem !!!

Nie polecam, sztucznie miły, poświęca pacjentowi 5 minut, nie tłumaczy choroby ani leczenia.

Leczę się u Pana Kołodzieja już 5 lat. Wcześniej publicznie na oddziale II, teraz prywatnie. Szczerze polecam, jest bardzo uprzejmy, zrównoważony (a z doświadczenia wiem, że to rzadka cecha wśród psychiatrów kieleckich lub morawickich), można z nim spokojnie porozmawiać, nie narzuca leków, które nie działają, nie uważa się za guru.

Znam tego lekarza jako pacjent od ponad 15 lat. Myślę, że jest to wzór osobowościowy człowieka łączącego powołanie z niezwykła kompetencją, wiedzą i odpowiedzialnością.

Najlepszy lekarz na jakiego trafiłem, a byłem u wielu. Życzliwy, wzbudzający zaufanie, konkretny i rzeczowy - bardzo wzbudził moje zaufanie. Leczę się u niego do dziś.

Wspaniały człowiek i lekarz. Miły, spokojny, potrafi słuchać, udziela fachowych porad, jest na bieżąco z nowościami farmakologicznymi, posiada niesamowitą pamięć! Przyjazny pacjentowi, terapia bardzo mi pomogła. Polecam wszystkim!

Bardzo dobry lekarz. Leki dobiera bardzo skrupulatnie . Można swobodnie porozmawiać na każdy temat . Po każdej wizycie jestem zdrowsza,,,chce mi się żyć !!!!!!!!!!!!!!!!!

Niezadawalająca wizyta + poświęca pacjentowi 5 min.

Niezadawalająca wizyta + poświęca pacjentowi 5 min.

bardzo dobry lekarz. profesjonalny, rzetelny, pomocny. polecam

bardzo dobry lekarz. profesjonalny, rzetelny, pomocny. polecam