dr n. med. Paweł Kołodziejskidr n. med. Paweł Kołodziejski - zdjęcie profilowe

dr n. med. Paweł Kołodziejski

Traumatolog, Ortopeda

Dr n. med. Paweł Kołodziejski jest chirurgiem stopy, specjalistą w dziedzinie ortopedii i traumatologii, współtwórca Poradni Chorób Stopy. Ukończył wiele staży w znanych klinikach ortopedycznych za granicą, gdzie zdobył cenne umiejętności praktyczne stosowania nowoczesnych metod i technik operacyjnych w zakresie chirurgii stopy i stawu skokowego. Dodatkowo jest wykładowcą na kursach kształcenia podyplomowego dla lekarzy oraz promotorem prac licencjackich i magisterskich.

Super lekarz, którego polecam z czystym sumieniem. Operował moje haluksy po czym dokładnie wyjaśnił mi jak powinnam dbać o swoje stopy po zabiegu.

Wspaniały lekarz, profesjonalista a przy tym miły i ciepły człowiek. Miałam ogromny problem z 2 i 3palcem u obu stóp - były dłuższe od palucha o ok.1-1,5cm. Myślałam,że nikt mi nie pomoże. Myliłam się - pan doktor wyjaśnił wszystkie wątpliwości, zalecił operację - jako zabieg zdrowotny a nie upiększający. Fachowo przeprowadzona operacja, rehabilitacja w poradni też godna polecenia. Zdecydowanie polecam i wizytę u pana doktora i zabiegi u Pań i Pana rehabilitantów.

Prawdziwy profesjonalista i dobry lekarz: zna się na stopach, miły, uprzejmy i przede wszystkim kompetentny. Zyskał moją sympatię, gdyż przyjął mnie mimo, iż nie byłam zapisana i poświęcił na wizytę ponad 25 minut. Nawet w prywatnej służbie zdrowia rzadko się to zdarza.

Niewątpliwie specjalizuje się w stopie - widać to po tym jak bada stopę i kostkę. Obejrzał podeszwę mojego bucika :) i zdjęcia (wcześniej ortopedzi czytali tylko opisy ...). Trafiony wybór, przynajmniej w moim przypadku.

Trafiłam z polecenia sąsiadki jako do lekarza specjalizującego się w leczeniu stopy. Spełnił moje oczekiwania - przez dobre 20 minut rzeczowo odpowiadał na pytania dotyczące haluksów i metod ich leczenia i zachowaniu po operacji. Opowiedział mi o kilku metodach operacyjnych i wspólnie wybraliśmy tę najbardziej odpowiednią dla mnie. Jestem bardzo zadowolona i czekam na termin operacji. Jadwiga W. (Warszawa)

Operował haluksy, płaskostopie i palce zagięte u mojej siostry. Profesjonalny, miły i rzeczowy. Przedstawia realnie sytuacje, nie obiecuje, nie czaruje. Ma czas dla pacjenta. Godny polecenia

Trafiłam do doktora z powodu wielu zwichnięć kostki, z którymi męczę się ponad 5 lat. Dotychczas słyszałam tylko rehabilitacja, gips, wkładki a zwichnięcia cały czas występują. Doktor zbadał moją kostkę oraz całą stopę. Okazało się że jest zupelnie wiotka, bo nie mam więzadeł (uszkodziły się podczas urazu). Od razu zalecił rezonans i rentgen i powiedział, że jedynym leczeniem jest operacyjna naprawa więzadeł. Zresztą ja też tak czułam już wcześniej. Doskonały ortopeda od stopy i kostki. Polecam!!!

Będę polecała wszyskim naraz i każdemu z osobna!!! Wspólnie z doktorem Bryłką uratowali moją nogę po poprzednim leczeniu u ogólnego chirurga ortopedy. Bardzo, bardzo dziękuję

Byłam w pana doktora z haluksami. Poprzedni lekarze ortopedzi jedynie szybko oglądali zdjęcia i mówili, że potrzebna operacja. Gdy pytałam na czym będzie ona polegać mówili krótko druty, gips. Byłam przerażona. Dopiero pan doktor szczegółowo mi wyjaśnił jaka operacja będzie dla mnie najlepsza. Okazało się że wcale nie będą potrzebne wystające druty, gdyż można zastosować nowoczesną metodę. Przez to nie będę chodzić w gipsie tylko w specjalnym buciku a noga szybiej się zagoi. Wizyta trwała prawie 40 minut. Jestem bardzo zadowolona i z całego serca polecam tego lekarza

Najwyższe wyrazy uznania i podziekowania dla p. doktora. Badało i leczyło mnie wielu ortopedów, ale żaden nie był chirurgiem od stopy. Stosowałam wkładki, leki przeciwbólowe, rehabilitację i nie było poprawy. Dopiero doktor Kołodziejski badając moją stopę jasno powiedział co mi jest, dlaczego nie ma poprawy i że konieczny jest zabieg. Wszystko dokładnie wytłumaczył i objaśnił. Dobrze że trafiłam na niego.

Wciąż poszukujesz "Traumatolog Warszawa"?

Premium Medical
Kobielska 23/BR3
LUXMED
ul. Jerozolimskie 65/79 (budynek hotelu Mariott)
Centrum Medyczne CMP Piaseczno
18-200 Wysokie Mazowieckie
28 Czerwca 1956 r. 115
61-567 Poznań
LUXMED
ul. Jerozolimskie 65/79 (budynek hotelu Mariott)