dr n. med. Paweł Kołodziejskidr n. med. Paweł Kołodziejski - zdjęcie profilowe

dr n. med. Paweł Kołodziejski

Traumatolog, Ortopeda

Dr n. med. Paweł Kołodziejski jest chirurgiem stopy, specjalistą w dziedzinie ortopedii i traumatologii, współtwórca Poradni Chorób Stopy. Ukończył wiele staży w znanych klinikach ortopedycznych za granicą, gdzie zdobył cenne umiejętności praktyczne stosowania nowoczesnych metod i technik operacyjnych w zakresie chirurgii stopy i stawu skokowego. Dodatkowo jest wykładowcą na kursach kształcenia podyplomowego dla lekarzy oraz promotorem prac licencjackich i magisterskich.

Do Pana Doktora zgłosiłam się z urazem prawej kostki. Uraz został szybko i precyzyjnie zdiagnozowany, a wdrożone leczenie poskutkowało tym że na dzień dzisiejszy cieszę się całkowitą sprawnością w stawie. Wszsytkim osobom, które mają problemy ze stawem skokowym lub stopą zdecydowanie polecam, bo ciężko o lepszego ortopedę w tej dziedzinie

Jestem bardzo zadowolona z wizyry. Lekarz kompetentny, bardzo szczegółowo wyjaśnił mój stan i podjęte w trakcie wizyty działania. W dodatku uprzejmy, życzliwy i kulturalny. Polecam każdemu tego specjalistę.

Super lekarz, którego polecam z czystym sumieniem. Operował moje haluksy po czym dokładnie wyjaśnił mi jak powinnam dbać o swoje stopy po zabiegu.

Wspaniały lekarz, profesjonalista a przy tym miły i ciepły człowiek. Miałam ogromny problem z 2 i 3palcem u obu stóp - były dłuższe od palucha o ok.1-1,5cm. Myślałam,że nikt mi nie pomoże. Myliłam się - pan doktor wyjaśnił wszystkie wątpliwości, zalecił operację - jako zabieg zdrowotny a nie upiększający. Fachowo przeprowadzona operacja, rehabilitacja w poradni też godna polecenia. Zdecydowanie polecam i wizytę u pana doktora i zabiegi u Pań i Pana rehabilitantów.

Prawdziwy profesjonalista i dobry lekarz: zna się na stopach, miły, uprzejmy i przede wszystkim kompetentny. Zyskał moją sympatię, gdyż przyjął mnie mimo, iż nie byłam zapisana i poświęcił na wizytę ponad 25 minut. Nawet w prywatnej służbie zdrowia rzadko się to zdarza.

Niewątpliwie specjalizuje się w stopie - widać to po tym jak bada stopę i kostkę. Obejrzał podeszwę mojego bucika :) i zdjęcia (wcześniej ortopedzi czytali tylko opisy ...). Trafiony wybór, przynajmniej w moim przypadku.

Trafiłam z polecenia sąsiadki jako do lekarza specjalizującego się w leczeniu stopy. Spełnił moje oczekiwania - przez dobre 20 minut rzeczowo odpowiadał na pytania dotyczące haluksów i metod ich leczenia i zachowaniu po operacji. Opowiedział mi o kilku metodach operacyjnych i wspólnie wybraliśmy tę najbardziej odpowiednią dla mnie. Jestem bardzo zadowolona i czekam na termin operacji. Jadwiga W. (Warszawa)

Operował haluksy, płaskostopie i palce zagięte u mojej siostry. Profesjonalny, miły i rzeczowy. Przedstawia realnie sytuacje, nie obiecuje, nie czaruje. Ma czas dla pacjenta. Godny polecenia

Trafiłam do doktora z powodu wielu zwichnięć kostki, z którymi męczę się ponad 5 lat. Dotychczas słyszałam tylko rehabilitacja, gips, wkładki a zwichnięcia cały czas występują. Doktor zbadał moją kostkę oraz całą stopę. Okazało się że jest zupelnie wiotka, bo nie mam więzadeł (uszkodziły się podczas urazu). Od razu zalecił rezonans i rentgen i powiedział, że jedynym leczeniem jest operacyjna naprawa więzadeł. Zresztą ja też tak czułam już wcześniej. Doskonały ortopeda od stopy i kostki. Polecam!!!

Będę polecała wszyskim naraz i każdemu z osobna!!! Wspólnie z doktorem Bryłką uratowali moją nogę po poprzednim leczeniu u ogólnego chirurga ortopedy. Bardzo, bardzo dziękuję