Znakomity lekarz. Dobro pacjenta jest dla niego zawsze najważniejsze. Wielu pacjentów -szczególnie starszych-przychodzi tylko po to, by usłyszeć dobre słowo, słowo wsparcia i nadziei, o które coraz trudniej w życiu codziennym...

Lekarz nie rozpoznał u mnie zapalenia płuc czego skutkiem był defakto pobyt w szpitalu. Straciłam do niego zaufanie a gdy dolegliwości wróciły, nie miał czasu aby mnie przyjać nawet na pięć minut choć wiedział jaką chorobę przebyłam. Obecnie jestem na etapie zmiany lekarza i robię właśnie rozeznanie. Przykro mi gdyż leczyłam sie u tego lekarza przez dłuższy okres czasu.

Obecnie jestem na etapie zmiany lekarza i robię właśnie rozeznanie.
Przykro mi gdyż leczyłam sie u tego lekarza przez dłuższy okres czasu.

Znakomity lekarz. Do każdego przypadku podchodzi indywidualnie i rzeczowo. Świadectwem mogą być też kolejki do niego. W Legiomedzie przyjmuje troje lekarzy, ale tylko do niego numerków nie ma już po piętnastu minutach.

Fantastyczny lekarz. Wie co mówi. Każde zaordynowane leczenie jest tak dobrane do schorzenia aby jak najszybciej wrócić do zdrowia.Wiedza jaką posiada dr Komar pozwoliła na postawienie trafnej diagnozy w bardzo nietypowej chorobie. Polecam :)

Wciąż poszukujesz "Internista Legionowo"?

Legionowo

Sobieskiego 29/20