lekarz Paweł Królikowski

2,6
2,6
2,7
2,5

Jestem pod wielkim wrażeniem podejścia Pana Doktora do pacjenta. Ogromna wiedza, niebywała empatia, doskonałe poczucie humoru. Pełen profesjonalizm. Porada, badanie, diagnoza na najwyższym poziomie. Życzę każdemu takiego lekarza. Cena jest niebywale niska jak za tak szeroki zakres działania i kompetencji. Serdecznie polecam.

Robi to, co do niego należy. Konkretny, rzeczowy. Fakt, że bywa zaskakująco bezpośredni, przez co traci w tym... rankingu.

Jako lekarz i osoba okropny. Wredny nie miły. Byłam na wizycie z dzieckiem 2 miesięcznym nazwał go DZIECIAKIEM BAMBARYŁĄ

Lekarz nie dał mi dojść do słowa ani opowiedzieć o moim wcześniejszym leczeniu, za każdym razem kiedy próbowałem coś powiedzieć pytał czy "mam go za durnia". Ciężko uzyskać od niego jakąkolwiek poradę, zanim się zorientowałem został poproszony następny pacjent i wizyta się zakończyła. Lekarz pomógł mi z problemem ale jego podejście do pacjenta jest tragiczne, robi swoje nie udzielając praktycznie żadnych informacji.

Bez zbędnego marketingu... Doświadczenie i rzetelna wiedza. Brakuje specjalistów na takim poziomie...a nie był to pierwszy odwiedzony przeze mnie gabinet. BARDZO DZIĘKUJĘ raz jeszcze. Polecam wszystkim ! ! !

Super lekarz szuka przyczyn choroby na wiele sposobów jestem wdzięczna ze do niego trafilam jak najbardziej POLECAM

,nie polecam,bardzo nieuprzejmy,najmądrzejszy,chamski,nic nie da sobie wytłumaczyć,on zawsze wie najlepiej,po ciężkim urazi mam tak zablokowany bark że nie mogę ruszać ręką,same przedłużanie zwolnienia od 3miesięcy mnie nie wyleczy,zmieniłam lekarza i chciałabym panu doktorowi przypomnieć że ma pensję z moich podatków ,z moich ciężko zarobionych pieniędzy

Totalne dno!!! Cham i gbur. Facet ma ewidentnie problem z głową i panowaniem nad własnymi nerwami. Zdecydowanie nie polecam!!

Tak chamskiego lekarza nigdy w życiu nie spotkałam. Lekceważące podejście do pacjenta. Momentami miałam wrażenie, że Pan doktor świadczy swoje usługi za karę. Mało tego podważa kompetencje innych specjalistów. Brak słów.