Może i ten lekarz ma wiedzę, ale niestety jest b. nieuprzejmy i b. zadufany. Bardzo dużo niepotrzebnych treści, niewiele istotnych informacji, w dodatku wylał swoje żale z własnej historii rodzinno-rozwodowej. Nie polecam.

Doktor godny polecenia, konkretny, jedyne czego mi zabrakło, to prowadzenia kartoteki dla swojego pacjenta. Mam wrażenie, że nigdy nie wiedział za bardzo kim jesteśmy, ale kazał też mieć przy sobie uporządkowane badania i zawsze się z nimi zapoznawał na wizycie. Odpowiednio nas pokierował, zawsze z wizyty wychodziliśmy uspokojeni i z planem działania. Rzeczowy, z dużą i aktualną wiedzą, rozsądny, nie kieruje na operacje "dla sportu", szuka najpierw innych rozwiązań, ale też nie czeka na ostatnią chwilę.

Wizyta z 5- letnim synem. Pan Doktor poświęca pacjentowi bardzo dużo czasu. W trakcie wizyty po zebraniu wywiadu zostałam poinformowana o wykonywanych badaniach. Następnie został omówiony sposób leczenia oraz ustalony termin następnej wizyty. Jestem wdzięczna Panu Doktorowi za jego podejście do syna, dzięki czemu syn nie bał się następnej wizyty.

Wizyta z 5- letnim synem.

Przepięknie zreperował stulejkę naszego synka. Przed operacją tylko dwie wizyty, bo była próba leczenia zachowawczego, ale się nie powiodła i musieliśmy się zdecydować na operację. Operacja była wykonana w przepięknej klinice, warunki dla pacjenta i rodziców przeszły nasze oczekiwania. Pan Doktor Kroll bardzo sprawnie zorganizował pobyt w szpitalu i co ważne pobyt ten był krótki. Efekt operacji jest przepiękny. Dziękujemy!

Pan dr Kroll to nie tylko doskonały profesjonalista, to również człowiek ze wspaniałym podejściem do dzieci, to człowiek z sercem na dłoni - dziś to taki doktor, których rzadko się spotyka w zupełnie pozytywnym tego zwrotu znaczeniu. Dziękuję Panie doktorze za profesjonalizm i "ludzkie podejście". Życzę samych sukcesów i satysfakcji z pracy! Mama Kacpra.

Ja byłem bardzo zadowolony z wizyty. Co prawda trochę czekałem, bo pacjentów była kolejka, ale na wizycie wysłuchał z czym mam problem, zrobił niezbędne badania a potem świetnie doradził. Zabieg operacji był refundowany na NFZ i zrobiony bardzo dobrze. Duże podziękowania dla doktora Krolla.

Przemądrzały i cyniczny. Naoglądał się za dużo Housa.

Przemądrzały i cyniczny. Naoglądał się za dużo Housa.

Doktor Nauk Medycznych Paweł Kroll, Urolog dziecięcy, Chirurg dziecięcy-nie na darmo ten wspaniały specjalista ma taki tytuł naukowy.Potrafi wykonać najbardziej skomplikowane zabiegi urologiczne i operacje. Ustala najlepsze leczenie. Gdy moja córka leżała w szpitalu doglądał ją właśnie Doktor Kroll i w jego rękach spoczęło jej leczenie choć oficjalnie córka miała innego lekarze prowadzącego który tylko reprezentował sprawy leczenia bo wszystko było konsultowane z Doktorem Krollem. Gdyby nie ten wspaniały fachowiec, moje dziecko do dziś cierpiałoby z powodu chorób układu moczowego.Obecnie spotykamy się z Krollem raz an kwartał w gabinecie z uloflowmetrem i chodzimy do równie wspaniałego i konsekwentnego nefrologa i gastroenterologa.Pragnę podziękować panu Doktorowi za opiekę nad moją córką, ciepło uśmiech i czas poświęcony właśnie jej.Pozdrawiam Pana Doktora!!!

Dziwny lekarz: na początku wizyty powiedział, że nie jest specjalistą od zaburzeń sexualnych, ale poświęcił mi prawie pół godziny w trakcie tej rozmowy wyjaśnił mi na czym polega mój problem. Z tego co się zorientowałem zajmuje się głównie problemami z siusianiem i nietrzymaniem moczu i operacjami na nerkach u dzieci. Widziałem u niego też pacjentów na wózkach inwalidzkich. Ale posiada też dużą wiedzę na temat zaburzeń sexualnych u dorosłych. Wizyta i zalecenia mi pomogły. Uważam że bardzo fajny lekarz.

Wspaniały doktor. Lekarz z powołania. Wielka wiedza z zakresu urologii. Do tego bardzo sympatyczny. Lubi swoją pracę i kocha pacjentów. Polecam.