Przepięknie zreperował stulejkę naszego synka. Przed operacją tylko dwie wizyty, bo była próba leczenia zachowawczego, ale się nie powiodła i musieliśmy się zdecydować na operację. Operacja była wykonana w przepięknej klinice, warunki dla pacjenta i rodziców przeszły nasze oczekiwania. Pan Doktor Kroll bardzo sprawnie zorganizował pobyt w szpitalu i co ważne pobyt ten był krótki. Efekt operacji jest przepiękny. Dziękujemy!

Do doktora Krolla chodziłam od 6 roku życia, postawił mnie na nogi pomimo tego że zagrażało mi usunięcie nerki, wyleczył i jako jeden z nielicznych lekarzy wiedział co zrobić nie bacząc na koszty badań! Dziś mam 21 lat i dziękuje Bogu że postawił nas (mnie i moich rodziców) na Jego drodze. Z uśmiechem na ustach odwiedzam go kontrolnie raz w roku, zawsze wtedy pomimo tego że ma mnóstwo pacjentów poświęca mi czas, pomaga, radzi i nadal mnie prowadzi jako dorosła już kobietę. Z takim samym zaangażowaniem, uwagą jak wtedy gdy miałam 6 lat. I nie zgodzę się że jest ,,łasy na pieniądze" jak ktoś powyżej napisał by zepsuć Dr opinie- przez 15lat naszej współpracy nie wziął od moich rodziców ani mnie ANI GROSZA!I nie ważne czy przyjmuje publicznie czy prywatnie bo chodziłam na wizyty prywatnie i publicznie zajmował się mną i innymi pacjentami w ten sam sposób! Polecam tego specjalistę jest jedyny w swoim rodzaju!!

Doktor Nauk Medycznych Paweł Kroll, Urolog dziecięcy, Chirurg dziecięcy-nie na darmo ten wspaniały specjalista ma taki tytuł naukowy.Potrafi wykonać najbardziej skomplikowane zabiegi urologiczne i operacje. Ustala najlepsze leczenie. Gdy moja córka leżała w szpitalu doglądał ją właśnie Doktor Kroll i w jego rękach spoczęło jej leczenie choć oficjalnie córka miała innego lekarze prowadzącego który tylko reprezentował sprawy leczenia bo wszystko było konsultowane z Doktorem Krollem. Gdyby nie ten wspaniały fachowiec, moje dziecko do dziś cierpiałoby z powodu chorób układu moczowego.Obecnie spotykamy się z Krollem raz an kwartał w gabinecie z uloflowmetrem i chodzimy do równie wspaniałego i konsekwentnego nefrologa i gastroenterologa.Pragnę podziękować panu Doktorowi za opiekę nad moją córką, ciepło uśmiech i czas poświęcony właśnie jej.Pozdrawiam Pana Doktora!!!

Pan dr Kroll to nie tylko doskonały profesjonalista, to również człowiek ze wspaniałym podejściem do dzieci, to człowiek z sercem na dłoni - dziś to taki doktor, których rzadko się spotyka w zupełnie pozytywnym tego zwrotu znaczeniu. Dziękuję Panie doktorze za profesjonalizm i "ludzkie podejście". Życzę samych sukcesów i satysfakcji z pracy! Mama Kacpra.

Dziwny lekarz: na początku wizyty powiedział, że nie jest specjalistą od zaburzeń sexualnych, ale poświęcił mi prawie pół godziny w trakcie tej rozmowy wyjaśnił mi na czym polega mój problem. Z tego co się zorientowałem zajmuje się głównie problemami z siusianiem i nietrzymaniem moczu i operacjami na nerkach u dzieci. Widziałem u niego też pacjentów na wózkach inwalidzkich. Ale posiada też dużą wiedzę na temat zaburzeń sexualnych u dorosłych. Wizyta i zalecenia mi pomogły. Uważam że bardzo fajny lekarz.

Ja byłem bardzo zadowolony z wizyty. Co prawda trochę czekałem, bo pacjentów była kolejka, ale na wizycie wysłuchał z czym mam problem, zrobił niezbędne badania a potem świetnie doradził. Zabieg operacji był refundowany na NFZ i zrobiony bardzo dobrze. Duże podziękowania dla doktora Krolla.

U DOKTORA KROLLA LECZĘ SIĘ OD OK. 8 LAT I UWAŻAM GO ZA ZNAKOMITEGO SPECJALIstę on mnie wyleczył i jest bardzo miły pacjentom poświęca dużo uwagi wystarczy spojrzeć na kolejki. i ci co go uważają za aroganckiego i lekceważącego kłamią. doktor kroll zawsze wszystko rzeczowo tłumaczy i z pacjentami ma kontakt idealny.to najlepszy specjalista na świecie i z powołaniem.

Bardzo miły lekarz - to po pierwsze. Może to nie jest najważniejsze, ale dla nas jest to zawsze miłe porozmawiać z tym uprzejmym lekarzem. Po drugie jest znakomitym fachowcem: trzeba było 3 wizyt żeby do końca rozpoznać stan wodonercza i ustalić jak i kiedy leczyć. Operacja była wykonana w ciągu miesiąca. Żadnych dodatkowych kosztów ani kopert! Po operacji życzliwa opieka i miła informacja. A mieliśmy porównanie w zachowaniu innych doktorów na tym samym oddziale! Na koniec dodam że Doktor ma może troche dużo pracy, ale u takiego fachowca to nie jest dziwne. Gorąco polecamy.

Wspaniały doktor. Lekarz z powołania. Wielka wiedza z zakresu urologii. Do tego bardzo sympatyczny. Lubi swoją pracę i kocha pacjentów. Polecam.

Doktora Pawła Krolla polecił mi "dorosły" urolog dr Dadej - i był to doskonały wybór. Synek przeszedł drobny zabieg, wszystko zagoiło się w porządku a synek stale pyta kiedy znowu pójdzie do tego "uśmiesznego Pana". Dr Kroll ma doskonały kontakt z dziećmi, jest bardzo troskliwy. I mimo, że zapracowany zawsze znajdzie czas by małego pacjenta uspokoić i "uśmieszyć". Dziękuję i polecam