lekarz Paweł Krukowski

Nie polecam... przyszedłem do lekarza z kontuzją kolana (opuchnięte kolano, nie mogę stawać na bolącej nodze). Po oględzinach doktor skierował mnie na rtg, po zobaczeniu wyników wyjaśnił że wykluczył złamanie i dał mi skierowanie do szpitala na artroskopie... bez robienia chociażby USG czy rezonansu magnetycznego. Bez dalszego wywiadu dostałem skierowanie na artroskopie... W opisie konsultacji dostałem takie rozpoznanie oraz zalecenia: Skręcenie i naderwanie innych, nie określonych części kolana. Zalecenia: w razie braku poprawy 5-6 dni wydano skierowanie do artroskopii kolana lewego Doktor nie wytlumaczyl jak obchodzić sie z kolanem, nie ...

Doktor nie wytlumaczyl jak obchodzić sie z kolanem, nie wspomnial nic o treningu mięśnia czworogłowego czego dowiedziałem się z kolejnej wizyty (dostalem skierowanie na rezonans, w trybie pilnym gdyż jest podejrzenie zerwania lekotki).

Lekarz godny polecenia bardzo mily i uprzejmy. Potrafi wysluchac pacjenta i zleci odpowiednie badania. Jestem bardzo zadowolony po konslutacji u niego

Dzień dobry , bardzo polecam Pana dr . Pełen zaangażowania oraz poświęcenia nie zbywa pacjenta , nie wspominam że bardzo miły ale to już mniej ważne. Zadowolony pacjent tak trzymać Panie dr.

Porażka. Wizyta= strata czasu, skierowania i pogorszenie zdrowia. Ordynarnie traktuje młodych pacjentów,jak gdyby nie miało prawa ich cokolwiek boleć...szok! Ignoruje gdy mówi się do niego o objawach i z szyderczym uśmiechem kwituje wszystko. Przerywa,nie umie słuchać, zbywa. Poszłam do lek.Mytycha i od razu zostałam skierowana do szpitala....

Nie polecam! Przyszłam z bólem i opuchlizną na wskutek kontuzji i usłyszałam, że "nie trzeba było zachodzić w ciążę" (mam 34lata). Następnie mimo tego faktu wypisał mi skierowanie na RTG, którego w ciązy nie mogę wykonać (technicy odesłali mnie z powrotem). NIe przepisał żadnych maści, leków, ani ortezy, nie wytłumaczył co mam uszkodzone ani nie udzielił żadnych wskazówek np.jak chodzić, siadać itp. Inny lekarz wykonał badanie usg - mam naderwane wiązadła , płyn w kolanie, uszkodzoną łękotkę i czeka mnie artroskopia. Mam duży żal, bo gdyby dołożył najmniejszej staranności , ...

Inny lekarz wykonał badanie usg - mam naderwane wiązadła , płyn w kolanie, uszkodzoną łękotkę i czeka mnie artroskopia. Mam duży żal, bo gdyby dołożył najmniejszej staranności , to mam wrażenie, że uniknęłabym tych zabiegów, a tak chodziłam do pracy (zwolnienia też nie uzyskałam) i chyba nadwerężyłam jeszcze bardziej kolano.
Szczerze odradzam. Podejmuję kroki skierowania mojej sprawy na drogę sądową ponieważ nagrałam wizytę podczas gdy mnie dyskryminował a jego asystentka mu wtórowała.. Powiadamiam również NFZ, Ministerstwo Zdrowia i Rzecznika Odpowiedzialności Zawodowej .

Dzisiaj, 25 stycznia 2018 roku uwierzyłam,że są lekarze, którzy traktują pacjenta jak człowieka a nie jak intruza. Takim lekarzem jest pan doktor Paweł KRUKOWSKI - ortopeda. Z pomocy korzystałam w Przychodni Specjalistycznej w Łańcucie, doktor wysłuchał mnie , udzielił dokładnej fachowej porady i pomocy, nie okazując żadnego zniecierpliwienia! Z gabinetu wyszłam mile zaskoczona. Szczerze polecam Pana doktora Pawła KRUKOWSKIEGO! Wdzięczna pacjentka Alicja Warchoł.

Takim lekarzem jest pan doktor Paweł KRUKOWSKI - ortopeda.
Z gabinetu wyszłam mile zaskoczona.