lekarz Paweł Kukuła

Laryngolog

Bardzo kompetentny lekarz.Leczę się u niego od lat i zawsze trafił z diagnozą l lekami. Dyspozycyjny czasowo, i zawsze odbiera telefon od pacjenta.

Podejście pana doktora to jakiś „ŻART” !!! Wizyta trwająca 4-5minut maksymalnie Rozumiem chęć zarobku ...”czas to pieniążki” Ale zdrowie ludzkie to nie „Żart” Dziekuje za najgorzej wydane 140zl w moim życiu ...i to w 4minuty!!!!! Nie nie nie polecam

Podejście pana doktora to jakiś „ŻART” !!!
Wizyta trwająca 4-5minut maksymalnie
Rozumiem chęć zarobku ...”czas to pieniążki”
Ale zdrowie ludzkie to nie „Żart”
Dziekuje za najgorzej wydane 140zl w moim życiu ...i to w 4minuty!!!!!
Nie nie nie polecam

Lekarz odrzuca przypadki skierowane jako pilne bez uzasadnienia, nie interesuje się pacjentem....................................

Lekarz bardzo nieprzyjemny....Miałam szumy uszne i nie dosłyszałam a on leczył mnie antybiotykami...W końcu trafiłam do innego laryngologa, który stwierdziła, że to otoskleroza i to mocno zaniedbana....a antybiotykami nie można ,,podciągnąć słuchu". Wstyd było tej dr Laryngolog, że ma w swoich szeregach niedouczonego kolegę. Dziś mam aparat i czekam na operację. Zdecydowanie nie polecam tego lekarza !!!!

Bardzo miły i kompetętny lekarz laryngolog Nie mam słów zawsze trafne porady nie mam zastrzeżeń tym bardziej dziwią mnie poprzednie komentarze . \Naprawde polecam.

Bardzo miły i kompetętny lekarz laryngolog

Lekarz jest po prostu bezczelny. Mam 19lat i przestałam właściwie z dnia na dzień słyszeć. Lekarz odsylal mnie do lekarza ogólnego, a gdy powiedziałam, że owy lekarz skierował mnie do laryngologa stwierdził, że on mnie leczyć nie zamierza. Lekarz jest niekompetentny oraz niemiły. Kilka razy u niego byłam i naprawdę nie polecam

Trafilam do tego pana z pilnym skierowaniem... ake takiej wizyty sie nie spodziewalam. Lekarz nie slucha pacjenta.... uwaza ze dziecko 4 letnie symuluje bol i chorobę. Corka od miesiaca ma powracajaca temp a lekarz twierdzi ze to symulacja... mowi jak maszyna. Nic nie wyjasni tylko pisze swoje... mowi zeby odstawic lek ktory mowilam chwile wczesniej ze juz caly zuzylam i wiwcej nie mam. Stwierdzil ze lek za 70zl ktory dostakam miesiac temu od innego lekarza to tani i on go swoim pacjentą nie zaleca

ten człowiek to jest jakaś masakra. bezczelny, niekompetentny, nie chce mu się badać i wypisuje leki nawet bez obejrzenia, państwowo ogromny niegodziwiec żeby nie napisać słów niecenzuralnych, prywatnie dużo milszy ale nadal kompletnie nierzetelny i na dodatek bez wiedzy, wszyscy moi znajomi którzy trafiają potem z powikłaniami do innych lekarzy są poprostu leczeni z tego czego on nie chciał i nie umiał leczyć

Nie polecam, poświęcił mojemu dziecku może z 1,5 min, bardzo nieuprzejmy lekarz, stwierdził iż miał tylko napisane na skierowaniu podejrzenie przerośniętych migdałów, sprawdził więc moja prośba o sprawdzenie noska i uszu została zbyta, stwierdził, iż "od tego macie lekarza rodzinnego żeby zajął się leczeniem".

Bardzo nieuprzejmy lekarz, zachowuje sie tak "byle następna osoba i szybko do domu", jak mozna sie spóźnic do przychodni godzinę gdzie czekają chorzy ludzie i jeszcze być nie miłym.