dr n. med. Paweł Kwiatkowski

2,9

Żenująca wizyta, zostałam określona nieprzyjemnym epitetem bo to chyba mialo byc zabawne. Badanie bardzo niedelikatny, bez empatii, bez wyczucia, prawie bez lubrykantu. Nigdy nie bolalo mnie badanie a tutaj poprosiłam o przerwanie go, w zwiazku z tym po wizycie dalej nir wiem co mi jest. Nie byłam nigdy u bardziej nieprofesjonalnego lekarza

Bylam na pierwsszej wizycie u dr,,,,jestem mile zaskoczona przychylny ,mily po prostu ludzki lekarz.Podejscie do pacjentki profesjonalne.Napewno bede uczeszczac na badania kontrolne do dr.Polecam.

Nigdy więcej do niego nie pójdę, odradzam wszystkim!Podejście do pacjenta tragedia.. Mało śmieszny..

Żałuję, że zdecydowałam się na badanie u tego lekarza. Wciąż nie mogę otrząsnąć się po wizycie. Taki człowiek nie powinien pracować jako lekarz, tym bardziej jako lekarz ginekolog.

Trudno w dzisiejszych czasach o większego gbura i grubianina. Wciąż nie mogę się otrząsnąć po tej wizycie i badaniu wykonanym przez doktora.

Bardzo dobry lekarz. Jako jedyny wykrył u mnie przyczyny niepłodności i załatwił szybki termin niezbędnych badań na które czeka się miesiącami (wszystko na NFZ). Nie rozumiem ludzi którzy zaniżają oceny i wystawiają negatywne opinie tylko ze względu na jego specyficzne poczucie humoru i podejście do pacjenta (które akurat mi i wielu osobom bardzo pasuje). Liczą się kompetencje oraz trafność stawianych diagnoz, a tego dr Kwiatkowskiemu z pewnością nie brakuje.

Lekarz tragiczny, niemiły, bezczelny wręcz z grubiańskim poczuciem humoru. Nic nie tłumaczył, wręcz wyśmiewał to co mówiłam i z wielką łaską dał skierowanie na usg... Chyba się pomylił z powołaniem!

jest to mój lekarz od ok. 12 lat. Operował mnie i nadal chodzę na wizyty do niego bo mu ufam. Przez tyle lat mnie nie zawiódł. Śmiechem czy żartem wyjaśni to co trzeba.Polecam.

Ten lekarz to tragedia! Poszłam do niego w zaawansowanej ciąży ponieważ zrobiła mi się opryszczka i potrzebowałam krótkiej porady odnośnie tego jak ją leczyć, a on nie przyjął mnie, żartował sobie ze mnie (teksty w stylu: no zdarza się być w ciąży) i ogólnie miał gdzieś to, że potrzebuję tylko krótkiej porady. Masakra

bardzo sumienny lekarz dobrze tłumaczy jest miły i ma poczucie humoru polecam

bardzo sumienny lekarz dobrze tłumaczy jest miły i ma poczucie humoru polecam