dr n. med. Paweł Kwiatkowski

3,4
3,1
3,3
3,3

Żałuję, że zdecydowałam się na badanie u tego lekarza. Wciąż nie mogę otrząsnąć się po wizycie. Taki człowiek nie powinien pracować jako lekarz, tym bardziej jako lekarz ginekolog.

Bardzo dobry lekarz. Jako jedyny wykrył u mnie przyczyny niepłodności i załatwił szybki termin niezbędnych badań na które czeka się miesiącami (wszystko na NFZ). Nie rozumiem ludzi którzy zaniżają oceny i wystawiają negatywne opinie tylko ze względu na jego specyficzne poczucie humoru i podejście do pacjenta (które akurat mi i wielu osobom bardzo pasuje). Liczą się kompetencje oraz trafność stawianych diagnoz, a tego dr Kwiatkowskiemu z pewnością nie brakuje.

Trudno w dzisiejszych czasach o większego gbura i grubianina. Wciąż nie mogę się otrząsnąć po tej wizycie i badaniu wykonanym przez doktora.

jest to mój lekarz od ok. 12 lat. Operował mnie i nadal chodzę na wizyty do niego bo mu ufam. Przez tyle lat mnie nie zawiódł. Śmiechem czy żartem wyjaśni to co trzeba.Polecam.

Lekarz tragiczny, niemiły, bezczelny wręcz z grubiańskim poczuciem humoru. Nic nie tłumaczył, wręcz wyśmiewał to co mówiłam i z wielką łaską dał skierowanie na usg... Chyba się pomylił z powołaniem!

Ciąża była dla mnie wielkim zaskoczeniem...nie planowałam jej ale już po pierwszej wizycie i rozmowie z doktorem pokochałam maleństwo które nosiłam pod sercem:-)cała ciąża miała wręcz idealny przebieg a poród,tyle że przez cc odbył się w wyznaczonym terminie.do 20dni jestem szczęśliwą mamą Natalki:-)pozdrowienia dla doktorka. A.T.

bardzo sumienny lekarz dobrze tłumaczy jest miły i ma poczucie humoru polecam

bardzo sumienny lekarz dobrze tłumaczy jest miły i ma poczucie humoru polecam

Ten lekarz to tragedia! Poszłam do niego w zaawansowanej ciąży ponieważ zrobiła mi się opryszczka i potrzebowałam krótkiej porady odnośnie tego jak ją leczyć, a on nie przyjął mnie, żartował sobie ze mnie (teksty w stylu: no zdarza się być w ciąży) i ogólnie miał gdzieś to, że potrzebuję tylko krótkiej porady. Masakra