dr n. med. Paweł Łaguna

Pan Profesor to lekarz z powołania. Zawsze uśmiechnięty, miły, rzeczowy. Ze wspaniałym podejściem do dzieci oraz rodziców. Dostępny o każdej porze dnia i nocy, pomocny w każdej sytuacji z ogromnym sercem i pasją. Nie mogliśmy lepiej trafić ❤️

Bardzo uprzejmy, zabawny docent. Postawił trafną diagnozę i dzięki niemu, staw skokowy się zregenerował, pomimo tego że były małe szanse.

Mój syn był pacjentem dr Łaguny przez 15 lat.Poznałam go jako kompetentnego lekarza i człowieka o wielkim sercu.Przez wiele lat był dla mnie,matki poważnie chorego dziecka,ogromnym wsparciem.Bardzo dziękuję,Doktorze...

Najwspanialszy, najcudowniejszy lekarz, jakiego przyszło nam spotkać na swej drodze :) Dziękujemy Doktorze za wszystko a przede wszystkim za to, że dla Pana praca to powołanie i służba, służba dzieciom, które są dla Pana najważniejsze !!! Dziękujemy Panu, Panie Doktorze :)

niestety moja opinia jest bardzo negatywna. nigdy jeszcze nie spotkałem się z tak całkowitym ignorowaniem pacjenta i rodziców przez lekarza. brak zainteresowania sprawą, ginące wyniki badań, celowe unikanie kontaktu i problemy na każdym kroku. radzę unikać.

Pan Doktor bardzo pomógł mojemu Synkowi. Dziękuję Panie Doktorze !

Pan Doktor bardzo pomógł mojemu Synkowi.
Dziękuję Panie Doktorze !

Bardzo życzliwy, profesjonalne podejście do dziecka, współpracujący z rodzicami. Od lat nasz syn jest jego pacjentem, nie wyobrażamy sobie, żeby mógł się nim zajmować ktoś inny.

Uważam,że dr. Łaguna to naprawdę dobry i oddany lekarz.

Uważam,że dr. Łaguna to naprawdę dobry i oddany lekarz.

wspaniały lekarz, oddany dzieciom, uratował synowi życie w sytuacji kiedy OIOM nie chciał wziąć syna bo:"teraz po co? za późno" a dr doc.M.. nie zrobiła nic by syna ratować tylko zaglądała czy jeszcze żyje. to dr łaguna na swoim dyżurze przekonał OIOM - i syn trafił na oddział OIOM-u i tam za pomocą troskliwych pielęgniarek bez optymizmu lekarza z OIOM-u syn przeżył- warto dać szansę na życie dziecku i to zrobił PAN DOKTOR dał szansę ,spróbował, podał rękę nie skazał go na bierne czekanie na śmierć.Dziękuję Panie doktorze

Przede wszystkim bardzo dobry człowiek, do każdego podchodzi z szacunkiem, życzliwie,a nie wszyscy lekarze tak potrafią, także polecam każdemu.