dr hab. n. med. Paweł Lampe

1,9
2,1

po wizycie prywatnej mam takie zdanie zobaczymy co bedzie dalej

po wizycie prywatnej mam takie zdanie zobaczymy co bedzie dalej

Zły człowiek, bez elementarnych uczuć ludzkich.... Nie odpowiadał na pytania rodziny umierającego jak się okazało pacjenta..... Bierze mnóstwo pieniędzy bez skrupułów.... I nawet nie potrafi byc uprzejmy o delikatności nie wspominając.. .Zero empatii a o kompetencjach medycznych niech świadczy ilość wpisów rodzin zmarłych pacjentów.... tuz po operacjach lub w jej czasie ...

nie wytłumaczy choroby jak należy jest nieuprzejmy i kpi sobie z ludzi a pieniadze tez go nie zmieniaja zdecydowanie odradzam

minęlo pół roku, niestety nie da się cofnąć czasu, dlatego odradzam, całym sercem, a wystarczyło zrobić mamie po operacji zwykłe USG, żeby sprawdzić czy wszystko w porządku, jak nastąpił krwotok, było za późno, nie mogę sobie darować, że doradzałam jej tego lekarza, normalnie zaniedbanie i co ciekawe to w całym leczeniu ani jednego podpisu profesora, żeby dochodzić praw przed sądem

Za pieniadze kwalifikuje pacjentow do operacji, ktörzy sie do operacji absolutnie nie nadaja.

Zdecydowanie nie polecam. Po wizycie pozostał niesmak.

Zdecydowanie nie polecam. Po wizycie pozostał niesmak.

Dziad i łapówkarz chytry na pieniądze a zwykłej operacji nie umie zrobić jak należy!!!!!

Najlepszy!Bardzo kompetentny, zna się na tym co robi. jedyne do czego można mieć zastrzeżenia to czas który poświęca pacjentowi, ale nie da się znaleźć czasu dla wszystkich.

Najlepszy!Bardzo kompetentny, zna się na tym co robi. jedyne do czego można mieć zastrzeżenia to czas który poświęca pacjentowi, ale nie da się znaleźć czasu dla wszystkich.

nie polecam, ojciec misiac po operacji zmarl, a lekarz mu powiedzial ze sie nie ma o co bac, teraz juz ojca mojego nie ma

w ubiegłym roku operował ze swoim zespołem guza trzustki,jest kompetentny i poświęcił dużo czasu na moje pytania ,miły i życzliwy człowiek i to bez żadnych kopert!!!!!!!!!!! al

al