dr n. med. Paweł Łęgoszdr n. med. Paweł Łęgosz - zdjęcie profilowe

dr n. med. Paweł Łęgosz

Ortopeda

PAWEŁ ŁĘGOSZ

PAWEŁ ŁĘGOSZ
Zastępca Ordynatora-Kierownika Kliniki Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Szpital Kliniczny Dzieciątka Jezus. Uniwersyteckie Centrum Kliniczne WUM.
Adiunkt, pracownik naukowo-dydaktyczny WarszawskiegoUniwersytetu Medycznego
Zajmuje się:
Endoprotezolastyka stawu biodrowego (operacje pierwotne i rewizyjne - custo made, onkologia), leczenie zmian przeciążeniowych osoczem bogatopłytkowym, chirurgia bez krwi

W październiku 2012r. w Szpitalu Klinicznym Dzieciątka Jezus przy ul.Lindley'a 4 poddany zostałem operacji wymiany stawu biodrowego na endoprotezę . Operacji dokonał lekarz ortopeda Paweł Łęgosz . Z operacji jestem bardo zadowolony , ponieważ wykonano ją w sposób niezwykle profesjonalny (niewielkie nacięcie ok.10cm) z zastosowaniem ortoprotezy najnowszej generacji. Ten sposób przeprowadzenia operacji skutkuje niewielką ingerencją w układ mięśniowy co powoduje szybki powrót do pełnej sprawności ruchowej. Uważam , że Pan doktor Paweł Łęgosz jest bardo dobrym specjalistą w dziedzinie ortopedii i ma dużą wiedzę na temat nowoczesnych metod stosowanych w ...

z zastosowaniem ortoprotezy najnowszej generacji.
Uważam , że Pan doktor Paweł Łęgosz jest bardo dobrym specjalistą w dziedzinie ortopedii i ma dużą wiedzę na temat nowoczesnych metod stosowanych w leczeniu chorych stawów biodrowych .
Jako człowiek otwarty , bezpośredni , budzący zaufanie ,
z dużą wiedezą .
Dziękuję Panoie doktorze . Marek L. z Podbeskidzia.

W październiku 2014r byłam operowana przez dr. Pawła Łęgosza realoplastyka stawu biodrowego. Była to trzecia operacja /poprzednie inni lekarze/. Jestem bardzo wdzięczna panu doktorowi gdzie bez wachania podjął się skomplikowanego zabiegu. Bardzo dziękuję panie doktorze i polecam wszystkim pacjentom tak wybitnego specjalistę. Dzienyńska Danuta

Moja operacja odbyla sie 14/08/2014 w klinice ortopedycznej w Warszawie. Operacja zostala przeprowadzona profecjonalnie. Pan Doctor jest kompetentny i daje poczucie bezpieczenstwa. Jego wiedza i doswiadczenie budzi zaufanie u pacjentow. Serdecznie dziekuje.

jestem bardzo zadowolony z wizyty u Pana w Medicover w dniu 16.06.2014 - złamany nadgarstek - w szczególności z diagnozy i zalecanego postępowania z ręką przed zdjęciem gipsu i później

Na początku stycznia 2012r. byłem operowany przez dr. Pawła Łęgosza Był to specyficzny zabieg i bardzo rozległy, wspomnę tylko że operacja trwała ok. 8 godzin a cały zespół składał się z wielu lekarzy specjalistów, a tego typu operacje nie zdarzają się często i chyba niewiele w Polsce. Uważam że doktor Paweł Łęgosz to Profesjonalista pod każdym względem nie tylko w Polsce ,ale także liczące się ręce ortopedy na arenie międzynarodowej. Serdecznie Dziękuję doktorze za wkład swój i zaangażowanie w przygotowaniu i przeprowadzeniu tego rozległego zabiegu . Życzę powodzenia i sukcesów ...

Serdecznie Dziękuję doktorze za wkład swój i zaangażowanie w przygotowaniu i przeprowadzeniu tego rozległego zabiegu . Życzę powodzenia i sukcesów w karierze zawodowej .
Pozdrawim Andrzej T.

Perfekcyjnie przeprowadzona operacja stawu biodrowego. Pan Doktor potrafi z uwagą wysłuchać pacjenta, rozwiać wątpliwości i dać poczucie bezpieczeństwa. Jest rzeczowy, kompetentny a przy tym bardzo życiowy. Polecam

9 października 2014r. w Szpitalu Klinicznym Dzieciątka Jezus w Warszawie miałam leczenie operacyjne: aloplastyka całkowita stawu biodrowego prawego. Byłam szczęśliwa i czułam się bezpiecznie, ponieważ operował mnie Dr.Paweł Łęgosz. Od początku mam pełne zaufanie do wiedzy i doświadczenia oraz poczucia spokoju Pana Ordynatora Oddziału II Ortopedii. Panie Doctorze.................DZIĘKUJĘ!!!!! Zofia Brzezińska z Warszawy.

30 stycznia 2012 roku miałem ciężką operację. Lekarz Paweł Legorz to profesjonalista w wykonywaniu swojego zawodu. Interesuje się pacjentem, jest bardzo życzliwy,uprzejmy.Dziękuję Panie Doktorze za troskę. Życzę sukcesów w pracy zawodowej i szczęścia w życiu osobistym. Wdzięczny pacjent Roman Kamler z Głogowa Młp. wykonujący operację to profesjonalista w wykonywaniu swojego zawodu. Interesuje się pacjentem,jest bardzo życzliwy, uprzejmy. Dziękuję Panie Doktorze

30 stycznia 2012 roku miałem ciężką operację.

Dr. Paweł Lęgosz operował mnie 2 razy; w listopadzie 2009 r. i wrześniu 2012 r. celem tych operacji była naprawa poprzednich błędów( nie swoich). Jest bezinteresownym, konkretnym i kompetentnym operatorem-ortopedą. Po przełamaniu pozornego "chłodu" okazał się bezpośrednim, sympatycznym rozmówcą, wyczerpująca i dostępnie wyjaśniając istotę schorzenia oraz postępowania w trakcie rehabilitacji. Już po wyjściu ze szpitala gdy nastąpiły komplikacje, telefonicznie udzielił wskazówek odnośnie właściwego postępowania. Jest godny zaufania i polecenia. Serdecznie dziękuje Panie Doktorze Anna Majewska

Serdecznie dziękuje Panie Doktorze
Anna Majewska

W dniu 3 listopada 2011 r przeszedłem operację alloplastyki stawu biodrowego prawego. Lekarz Paweł Łęgosz wykonujący operację to profesjonalista w wykonywaniu swojego zawodu. Udziela wyczerpujących informacji i dobrych porad dotyczących choroby. Fachowo ocenia trudne sytuacje, podejmując prawidłowe decyzje. Od początku do końca interesuje się pacjentem dając mu poczucie bezpieczeństwa, poświęcając odpowiednio dużo czasu i kompleksowo podchodząc do jego problemu. Chętnie odpowiada na wszelkie pytania. Bardzo uprzejmy i życzliwy, zawsze uśmiechnięty  Panie doktorze dziękuję za wszelką pomoc i troskę. Życzę wielu sukcesów w pracy zawodowej oraz szczęścia w życiu osobistym. ...

Panie doktorze dziękuję za wszelką pomoc i troskę. Życzę wielu sukcesów w pracy zawodowej oraz szczęścia w życiu osobistym. Edward Kwiecień