dr n. med. Paweł Łęgoszdr n. med. Paweł Łęgosz - zdjęcie profilowe

dr n. med. Paweł Łęgosz

Ortopeda

PAWEŁ ŁĘGOSZ

PAWEŁ ŁĘGOSZ
Zastępca Ordynatora-Kierownika Kliniki Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Szpital Kliniczny Dzieciątka Jezus. Uniwersyteckie Centrum Kliniczne WUM.
Adiunkt, pracownik naukowo-dydaktyczny WarszawskiegoUniwersytetu Medycznego
Zajmuje się:
Endoprotezolastyka stawu biodrowego (operacje pierwotne i rewizyjne - custo made, onkologia), leczenie zmian przeciążeniowych osoczem bogatopłytkowym, chirurgia bez krwi

Dużo zdrowia , oraz szczęścia i pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku 2013 dla Pana i całego zespołu medycznego życzy Marek Langanc z Podbeskidzia.

Marek Langanc z Podbeskidzia.

Pan dr Paweł Lęgosz to wybitny specjalista. Lekarz z powołania. Profecjonalista, a jego ręce to "dar Boży". Jest konkretny, życzliwy, uprzejmy i uczciwy. Wzbudza sympatię i zaufanie pacjenta, którym interesuje się od początku do końca dając poczucie bezpieczeństwa. Chętnie odpowiada na wszelkie pytania. Potrafi fachowo ocenić trudne sytuacje, podejmując prawidłowe decyzje.Panie doktorze jestem Panu bardzo wdzięczny i zdecydowanie polecam innym. Dariusz Jaszczuk

Mam na imię Jarek. 21 października 2009 roku Pan doktor Paweł Łęgosz wykonał operację wszczepienia endoprotezy mojego prawego stawu biodrowego. To kompetentny, uczciwy, wykwalifikowany lekarz nowej generacji. Oprócz fachowego podejścia do pacjenta, ofiarowuje też uśmiech i dużo swojego czasu. Na każde nurtujące pacjenta pytanie, udziela konkretnej, rzeczowej odpowiedzi. Dobrze, że jest perfekcjonistą w swojej dziedzinie, gdyż człowiek nie boi się oddać w jego ręce. Wszystkim polecam doktora P. Łęgosza. Mam nadzieję, że za rok będzie przeprowadzał operację mojej lewej nogi.

Jestem po operacji biodra. Fantastyczny ortopeda. Dzień po operacji, bez bólu, stanąłem na własnych nogach. Wielkie dzięki.

Jestem dozgonnie wdzięczna ,że taki lekarz jak Pan Paweł Łęgosz stanął na mojej drodze i dał nadzieję na lepsze życie .Wspaniały lekarz,kompetentny i pełen życzliwości, wyrozumiały:).Dziękuję Panie doktorze i pozdrawiam z Mazur - pacjentka Irena

Jestem dozgonnie wdzięczna ,że taki lekarz jak

wdzięczny pacjent.Jestem pacjentem operowanym przez P.Łęgorza i jestem bardzo zadowolony ,że trafiłem w ręce Tego lekarza.

wdzięczny pacjent.Jestem pacjentem operowanym przez P.Łęgorza
i jestem bardzo zadowolony ,że trafiłem w ręce Tego lekarza.

KOMPETENTNY - FACHOWY - SOLIDNY i to jest najważniejsze Właśnie wróciłem po operacji i po zwolnieniu do pracy. Czuję się i chodzę dużo lepiej niż przed operacją. Dziękuję Panie Doktorze Ziemowit

KOMPETENTNY - FACHOWY - SOLIDNY i to jest najważniejsze
Właśnie wróciłem po operacji i po zwolnieniu do pracy.
Czuję się i chodzę dużo lepiej niż przed operacją.
Dziękuję Panie Doktorze
Ziemowit

Nazywam się Krzysztof Siarkowski. Jestem 9 dni po operacji którą wykonywał pan Paweł Łęgosz. Moją chorobą było zwyrodnienie stawu biodrowego. Pan Paweł wykonał moją operację którą była protezoplastyka czyli usunięcie uszkodzonych kości i wstawienie sztucznej protezy z prawej strony. Polecam tego specjalistę wszystkim ponieważ fachowo podszedł do tej operacji.Czuję się coraz lepiej i z dnia na dzień zaczynam odzyskiwać pełną władzę nad moją prawą nogą. Specjalista wykazał się pełnym profesjonalizmem.

Nazywam się Piotr i mam 35 lat. Pan Łęgosz jest godny polecenia. Byłem u wielu specjalistów i on pierwszy podszedł z jednej strony z dużą cierpliwością do analizy problemu a z drugiej strony można było odczuć, że na prawdę zna się na temacie. Nic więcej od lekarza się przecież nie oczekuje.

Dr Paweł Łęgosz, to precyzja i pewność jego dłoni. Pełen profesjonalizm!!! Wie ,że jest w swoim zawodzie najlepszy. Ufa swoim dłoniom i swojej perfekcji. Awangarda i perfekcja. Nie może wstydzić się tego co czyni. You are the best !!! Pacjentka, jedna z ostatnich, operacja 18.listopad. Panie doktorze, ufam, że zrobił Pan to najlepiej jak Pan potrafił. A ja, choć już nie młoda, dzięki Panu czuję się bosko! Mało tego od 10 lat po raznpierwszy , chce mi się żyć!!!!!! Nie wiem, jak Panu dziękować????!!!!

Dr Paweł Łęgosz, to precyzja i pewność jego dłoni.
A ja, choć już nie młoda, dzięki Panu czuję się bosko!
Mało tego od 10 lat po raznpierwszy , chce mi się żyć!!!!!!
Nie wiem, jak Panu dziękować????!!!!