dr n. med. Paweł Łęgoszdr n. med. Paweł Łęgosz - zdjęcie profilowe

dr n. med. Paweł Łęgosz

Ortopeda

PAWEŁ ŁĘGOSZ

PAWEŁ ŁĘGOSZ
Zastępca Ordynatora-Kierownika Kliniki Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Szpital Kliniczny Dzieciątka Jezus. Uniwersyteckie Centrum Kliniczne WUM.
Adiunkt, pracownik naukowo-dydaktyczny WarszawskiegoUniwersytetu Medycznego
Zajmuje się:
Endoprotezolastyka stawu biodrowego (operacje pierwotne i rewizyjne - custo made, onkologia), leczenie zmian przeciążeniowych osoczem bogatopłytkowym, chirurgia bez krwi

Mężczyzna pozostaje bardzo długo pod wrażeniem jakie zrobił na kobiecie... ... (J. Tuwim)

Mężczyzna pozostaje bardzo długo pod wrażeniem jakie zrobił
na kobiecie... ... (J. Tuwim)

Bardzo rzeczowy i kompetentny w swojej dziedzinie . Zdecydowanie odpowiedzialny za swoje czyny i słowa .Andrzej Zemła

Super lekarz. Moje oczekiwania nie do końca byly spełnione, ale to nie z jego winy tylko systemu i, przede wszystkim, zaawansowania choroby. Dobrze, że wszyscy lekarze nie są tacy, bo byśmy nie chcieli ze szpitali wychodzić :)

Doktor Paweł Łęgosz to prawdziwy profesjonalista. Jestem mu niezmiernie wdzięczny, za udaną operację biodra. Do pacjenta podchodzi życzliwie, acz rzeczowo. Serdecznie dziękuję.

Bardzo kompetentny lekarz,operował mnie i jestem BARDZO ZADOWOLONA. DZIĘKUJĘ BARDZO

Bardzo kompetentny lekarz,operował mnie i jestem BARDZO ZADOWOLONA.
DZIĘKUJĘ BARDZO

Luty 2011r. Perfekcjonista w kazdym calu.Pozdrawiam zycze sukcesow. HP

Luty 2011r. Perfekcjonista w kazdym calu.Pozdrawiam zycze sukcesow. HP

Jestem wdzięczna dr Łęgoszowi za nowe, cudowne życie jakie otrzymałam po operacji, za poświęcony czas, uśmiech, za pełen profesjonalizm. Dziękuję bardzo !!!!

Wielki profesjonalizm,niezwykła uprzejmość i uczciwość.Potrafi udzielić wyczerpujących informacji na temat choroby i stanu zdrowia pacjenta. Jesteśmy Mu niezwykle wdzięczni! Rodzina pacjenta Jana Świątkowskiego

Jesteśmy Mu niezwykle wdzięczni!
Rodzina pacjenta Jana Świątkowskiego

Jestem bardzo zadowolony z przeprowadzonej operacji. Lekarz wykazał się pełnym profesjonalizmem w swojej dziedzinie. Konkretny, uprzejmy, życzliwy, otwarty dla pacjentów. Dziękuje! Włodzimierz Pogorzelski

Endoproteza wszczepiona, czuję się dobrze. Jestem Panu doktorowi Łęgoszowi naprawdę wdzięczny za zabieg, dzięki któremu chodzę nareszcie co raz bardziej normalnie. Jerzy Zakrzewski, 29.06.2010.