dr hab. n. med. Paweł Łęgoszdr hab. n. med. Paweł Łęgosz - zdjęcie profilowe

dr hab. n. med. Paweł Łęgosz

9 października 2014r. w Szpitalu Klinicznym Dzieciątka Jezus w Warszawie miałam leczenie operacyjne: aloplastyka całkowita stawu biodrowego prawego. Byłam szczęśliwa i czułam się bezpiecznie, ponieważ operował mnie Dr.Paweł Łęgosz. Od początku mam pełne zaufanie do wiedzy i doświadczenia oraz poczucia spokoju Pana Ordynatora Oddziału II Ortopedii. Panie Doctorze.................DZIĘKUJĘ!!!!! Zofia Brzezińska z Warszawy.

Moja operacja odbyla sie 14/08/2014 w klinice ortopedycznej w Warszawie. Operacja zostala przeprowadzona profecjonalnie. Pan Doctor jest kompetentny i daje poczucie bezpieczenstwa. Jego wiedza i doswiadczenie budzi zaufanie u pacjentow. Serdecznie dziekuje.

jestem bardzo zadowolony z wizyty u Pana w Medicover w dniu 16.06.2014 - złamany nadgarstek - w szczególności z diagnozy i zalecanego postępowania z ręką przed zdjęciem gipsu i później

Perfekcyjnie przeprowadzona operacja stawu biodrowego. Pan Doktor potrafi z uwagą wysłuchać pacjenta, rozwiać wątpliwości i dać poczucie bezpieczeństwa. Jest rzeczowy, kompetentny a przy tym bardzo życiowy. Polecam

W styczniu 2014 r. miałam operację realoplastyki prawego stawu biodrowego, to była już moja czwarta operacja tego stawu. Operacji dokonał dr Paweł Łęgosz. To lekarz, który jest profesjonalistą posiadającym dużą wiedzę na temat nowoczesnych metod leczenia. Jego życzliwość, spokój i olbrzymia wiedza sprawiły, że od samego początku trafiłam na specjalistę z powołaniem, dla którego nie byłam cyferką ze statystyk ale człowiekiem, indywidualnym przypadkiem. Pomimo wielu obowiązków Pan doktor zawsze znalazł czas, żeby rozwiać moje obawy. Po wielu latach mojego leczenia, stwierdzam, że jest to jeden z niewielu lekarzy, który potrafi jednocześnie pogodzić olbrzymią fachowość z uprzejmością i troską o pacjenta. Dziękuję Panie doktorze. Janina Kaszuba z Żyrardowa.

bARDZO DZIĘKUJĘ PANIE DOKTORZE ZA WSPANIALE WYKONANY ZABIEG PROTEZOPLASTYKI STAWU BIODROWEGO.ZA OPIEKE PRZED I PO OPERACJI.CENIE W PANU SPOKÓJ KTÓRY TAKZE UDZIELA SIE NAM,PACJETOM.JESTEM 6 DZIEN PO ZABIRGU CZUJE SIE B.DOBRZE.POZDRAWIAM B.SERDECZNIE JUZ Z DOMU.ANDRZEJ DOMACHOWSKI

Dużo zdrowia , oraz szczęścia i pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku 2013 dla Pana i całego zespołu medycznego życzy Marek Langanc z Podbeskidzia.

Marek Langanc z Podbeskidzia.

W październiku 2012r. w Szpitalu Klinicznym Dzieciątka Jezus przy ul.Lindley'a 4 poddany zostałem operacji wymiany stawu biodrowego na endoprotezę . Operacji dokonał lekarz ortopeda Paweł Łęgosz . Z operacji jestem bardo zadowolony , ponieważ wykonano ją w sposób niezwykle profesjonalny (niewielkie nacięcie ok.10cm) z zastosowaniem ortoprotezy najnowszej generacji. Ten sposób przeprowadzenia operacji skutkuje niewielką ingerencją w układ mięśniowy co powoduje szybki powrót do pełnej sprawności ruchowej. Uważam , że Pan doktor Paweł Łęgosz jest bardo dobrym specjalistą w dziedzinie ortopedii i ma dużą wiedzę na temat nowoczesnych metod stosowanych w ...

z zastosowaniem ortoprotezy najnowszej generacji.
Uważam , że Pan doktor Paweł Łęgosz jest bardo dobrym specjalistą w dziedzinie ortopedii i ma dużą wiedzę na temat nowoczesnych metod stosowanych w leczeniu chorych stawów biodrowych .
Jako człowiek otwarty , bezpośredni , budzący zaufanie ,
z dużą wiedezą .
Dziękuję Panoie doktorze . Marek L. z Podbeskidzia.

Dr. Paweł Lęgosz operował mnie 2 razy; w listopadzie 2009 r. i wrześniu 2012 r. celem tych operacji była naprawa poprzednich błędów( nie swoich). Jest bezinteresownym, konkretnym i kompetentnym operatorem-ortopedą. Po przełamaniu pozornego "chłodu" okazał się bezpośrednim, sympatycznym rozmówcą, wyczerpująca i dostępnie wyjaśniając istotę schorzenia oraz postępowania w trakcie rehabilitacji. Już po wyjściu ze szpitala gdy nastąpiły komplikacje, telefonicznie udzielił wskazówek odnośnie właściwego postępowania. Jest godny zaufania i polecenia. Serdecznie dziękuje Panie Doktorze Anna Majewska

Serdecznie dziękuje Panie Doktorze
Anna Majewska

Jestem po operacji biodra. Fantastyczny ortopeda. Dzień po operacji, bez bólu, stanąłem na własnych nogach. Wielkie dzięki.