dr hab. n. med. Paweł Łęgoszdr hab. n. med. Paweł Łęgosz - zdjęcie profilowe

dr hab. n. med. Paweł Łęgosz

wdzięczny pacjent.Jestem pacjentem operowanym przez P.Łęgorza i jestem bardzo zadowolony ,że trafiłem w ręce Tego lekarza.

wdzięczny pacjent.Jestem pacjentem operowanym przez P.Łęgorza
i jestem bardzo zadowolony ,że trafiłem w ręce Tego lekarza.

Dr Paweł Łęgosz nie jest moim pierwszym, ale na pewno ostatnim ortopedą. Po wizytach w wielu gabinetach cenionych ortopedów, z których niewiele wynikało, polecono mi Pawła Łęgosza. Po pierwszej wizycie u doktora wiedziałam, że tylko jemu chcę powierzyć moje "wredne biodro". Był pierwszym, który kompleksowo wszystko wytłumaczył, przy tym nie koloryzując. To lekarz, któremu się ufa od pierwszej wizyty. Jest absolutnie skupiony na swojej pracy. Pacjentowi poświęca tyle czasu, ile potrzeba. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, a rutynowe rozwiązania go nie interesują. Rzetelnie i świadomie dąży do celu, a profesjonalne ręce chirurgiczne przeprowadząją z powodzeniem bardzo trudne operacje. To na pewno najlepszy ortopeda jakiego znam, nie zamienię go na żadnego innego! 28 czerwca naprawił moje biodro! Nie mogę uwierzyć, że znów mam nogi równej długości!
Na razie odpoczywam i szukam słów, aby wyrazić swoje podziękowanie.
Z wyrazami szacunku,
Janetta

W styczniu tego roku przebyłem w szpitalu na Lindley'a operację wszczepienia endoprotezy biodra, która przyniosła bardzo dobry efekt. Operatorem był dr. Paweł Łęgosz - lekarz kompetentny, konkretny i profesjonalny. Polecam jego usługi. Wdzięczny pacjent

Wdzięczny pacjent

Na początku stycznia 2012r. byłem operowany przez dr. Pawła Łęgosza Był to specyficzny zabieg i bardzo rozległy, wspomnę tylko że operacja trwała ok. 8 godzin a cały zespół składał się z wielu lekarzy specjalistów, a tego typu operacje nie zdarzają się często i chyba niewiele w Polsce. Uważam że doktor Paweł Łęgosz to Profesjonalista pod każdym względem nie tylko w Polsce ,ale także liczące się ręce ortopedy na arenie międzynarodowej. Serdecznie Dziękuję doktorze za wkład swój i zaangażowanie w przygotowaniu i przeprowadzeniu tego rozległego zabiegu . Życzę powodzenia i sukcesów ...

Serdecznie Dziękuję doktorze za wkład swój i zaangażowanie w przygotowaniu i przeprowadzeniu tego rozległego zabiegu . Życzę powodzenia i sukcesów w karierze zawodowej .
Pozdrawim Andrzej T.

30 stycznia 2012 roku miałem ciężką operację. Lekarz Paweł Legorz to profesjonalista w wykonywaniu swojego zawodu. Interesuje się pacjentem, jest bardzo życzliwy,uprzejmy.Dziękuję Panie Doktorze za troskę. Życzę sukcesów w pracy zawodowej i szczęścia w życiu osobistym. Wdzięczny pacjent Roman Kamler z Głogowa Młp. wykonujący operację to profesjonalista w wykonywaniu swojego zawodu. Interesuje się pacjentem,jest bardzo życzliwy, uprzejmy. Dziękuję Panie Doktorze

30 stycznia 2012 roku miałem ciężką operację.

Bardzo kompetentny lekarz,operował mnie i jestem BARDZO ZADOWOLONA. DZIĘKUJĘ BARDZO

Bardzo kompetentny lekarz,operował mnie i jestem BARDZO ZADOWOLONA.
DZIĘKUJĘ BARDZO

W dniu 3 listopada 2011 r przeszedłem operację alloplastyki stawu biodrowego prawego. Lekarz Paweł Łęgosz wykonujący operację to profesjonalista w wykonywaniu swojego zawodu. Udziela wyczerpujących informacji i dobrych porad dotyczących choroby. Fachowo ocenia trudne sytuacje, podejmując prawidłowe decyzje. Od początku do końca interesuje się pacjentem dając mu poczucie bezpieczeństwa, poświęcając odpowiednio dużo czasu i kompleksowo podchodząc do jego problemu. Chętnie odpowiada na wszelkie pytania. Bardzo uprzejmy i życzliwy, zawsze uśmiechnięty  Panie doktorze dziękuję za wszelką pomoc i troskę. Życzę wielu sukcesów w pracy zawodowej oraz szczęścia w życiu osobistym. ...

Panie doktorze dziękuję za wszelką pomoc i troskę. Życzę wielu sukcesów w pracy zawodowej oraz szczęścia w życiu osobistym. Edward Kwiecień

Kilkanaście dni temu miałam wymianę stawu biodrowego - endoprotezę.Doktor Łęgosz i jego pozytywne nastawienie do pacjenta naprawdę ujmują. Bałam się, mam dopiero 43 lata, toteż chciałam aby wszystko skończyło się jak najlepiej. Na trzeci dzień po zabiegu już usiadłam i stanęłam o własnych nogach, jestem niezmiernie wdzięczna za fachową opiekę i dobre słowo:)Dziękuje Panie doktorze- Bożena B.

Konkretny i rzeczowy profesjonalista. Miałam endoprotezę stawu biodrowego, początkowo przed operacją się wahałam ale po rozmowie z dr Łęgoszem zdecydowałam się - wszystko mi wyjaśnił - ja mu zaufałam. Teraz nie żałuję. Szkoda, że takich specjalistów niewiele w kraju... Dziękuję Panie Doktorze! Jadwiga Ł.

Jadwiga Ł.

Miałam 28 lat, kiedy 2 lata temu operował mnie dr. Łęgosz (endoproteza stawu biodrowego, operacja refundowana przez NFZ). Mogę powiedzieć o nim tylko same dobre rzeczy. Wspaniały kontakt z pacjentem. Można się go o wszystko dokładnie wypytać, zawsze znajdzie czas dla chorego. Rok później operował również moją znajomą. Podziela moje zdanie. Oczywiście wspaniały fachowiec. Efekty operacji bardzo dobre. Oby było więcej takich lekarzy. Pozdrawiam i dziękuję!!!