dr hab. n. med. Paweł Łęgoszdr hab. n. med. Paweł Łęgosz - zdjęcie profilowe

dr hab. n. med. Paweł Łęgosz

Doktor Paweł Łęgosz to prawdziwy profesjonalista. Jestem mu niezmiernie wdzięczny, za udaną operację biodra. Do pacjenta podchodzi życzliwie, acz rzeczowo. Serdecznie dziękuję.

Mam nadzieję, ze to dobry specjalista, w swojej dziedzinie

Mam nadzieję, ze to dobry specjalista, w swojej dziedzinie

Jestem dozgonnie wdzięczna ,że taki lekarz jak Pan Paweł Łęgosz stanął na mojej drodze i dał nadzieję na lepsze życie .Wspaniały lekarz,kompetentny i pełen życzliwości, wyrozumiały:).Dziękuję Panie doktorze i pozdrawiam z Mazur - pacjentka Irena

Jestem dozgonnie wdzięczna ,że taki lekarz jak

Bardzo rzeczowy i kompetentny w swojej dziedzinie . Zdecydowanie odpowiedzialny za swoje czyny i słowa .Andrzej Zemła

Luty 2011r. Perfekcjonista w kazdym calu.Pozdrawiam zycze sukcesow. HP

Luty 2011r. Perfekcjonista w kazdym calu.Pozdrawiam zycze sukcesow. HP

KOMPETENTNY - FACHOWY - SOLIDNY i to jest najważniejsze Właśnie wróciłem po operacji i po zwolnieniu do pracy. Czuję się i chodzę dużo lepiej niż przed operacją. Dziękuję Panie Doktorze Ziemowit

KOMPETENTNY - FACHOWY - SOLIDNY i to jest najważniejsze
Właśnie wróciłem po operacji i po zwolnieniu do pracy.
Czuję się i chodzę dużo lepiej niż przed operacją.
Dziękuję Panie Doktorze
Ziemowit

Profesjonalista, bardzo dobry lekarz. Wprzeciągu dwuch lat 2009 i 2010 mialam dwie operacje realloplasyki stawów biodrowych z przeszczepami kostnymi. Przy drugiej operacji, jednym z trzech wspaniałych lekarzy w klinice był lekarz P Łęgosz. Podziwiam tych lekarzy , stać osiem godzin przy stole i operować bez przerwy.Lekarz Łęgosz ceniony jest terz przez profesora skoro wyznacza Go do ciężkich operacji. Z pełną odpowiedzialnością stwierdzam że jest to dobry lekarz i życzę mu wielu sukcesów w pracy zawodowej oraz szczęścia w życiu osobictym

Jestem wdzięczna dr Łęgoszowi za nowe, cudowne życie jakie otrzymałam po operacji, za poświęcony czas, uśmiech, za pełen profesjonalizm. Dziękuję bardzo !!!!

Nazywam się Piotr i mam 35 lat. Pan Łęgosz jest godny polecenia. Byłem u wielu specjalistów i on pierwszy podszedł z jednej strony z dużą cierpliwością do analizy problemu a z drugiej strony można było odczuć, że na prawdę zna się na temacie. Nic więcej od lekarza się przecież nie oczekuje.

Jestem bardzo zadowolony z przeprowadzonej operacji. Lekarz wykazał się pełnym profesjonalizmem w swojej dziedzinie. Konkretny, uprzejmy, życzliwy, otwarty dla pacjentów. Dziękuje! Włodzimierz Pogorzelski