dr hab. n. med. Paweł Łęgoszdr hab. n. med. Paweł Łęgosz - zdjęcie profilowe

dr hab. n. med. Paweł Łęgosz

Wielki profesjonalizm,niezwykła uprzejmość i uczciwość.Potrafi udzielić wyczerpujących informacji na temat choroby i stanu zdrowia pacjenta. Jesteśmy Mu niezwykle wdzięczni! Rodzina pacjenta Jana Świątkowskiego

Jesteśmy Mu niezwykle wdzięczni!
Rodzina pacjenta Jana Świątkowskiego

W tym roku (w marcu) miałem szczęście trafiając na jego salę z wymianą stawu biodrowego. Oby więcej takich lekarzy.

Dr Paweł Łęgosz, to precyzja i pewność jego dłoni. Pełen profesjonalizm!!! Wie ,że jest w swoim zawodzie najlepszy. Ufa swoim dłoniom i swojej perfekcji. Awangarda i perfekcja. Nie może wstydzić się tego co czyni. You are the best !!! Pacjentka, jedna z ostatnich, operacja 18.listopad. Panie doktorze, ufam, że zrobił Pan to najlepiej jak Pan potrafił. A ja, choć już nie młoda, dzięki Panu czuję się bosko! Mało tego od 10 lat po raznpierwszy , chce mi się żyć!!!!!! Nie wiem, jak Panu dziękować????!!!!

Dr Paweł Łęgosz, to precyzja i pewność jego dłoni.
A ja, choć już nie młoda, dzięki Panu czuję się bosko!
Mało tego od 10 lat po raznpierwszy , chce mi się żyć!!!!!!
Nie wiem, jak Panu dziękować????!!!!

Leczy też wielu VIP-ów: Przemysława Saletę, Mariusza Pudzianowskiego, Liroya itd.

Bardzo miły ,kompetentny,dbający o pacjenta,takich lekarzy z powołania poleca się przyjaciołom.Irena Mikołajunas.

Mam na imię Jarek. 21 października 2009 roku Pan doktor Paweł Łęgosz wykonał operację wszczepienia endoprotezy mojego prawego stawu biodrowego. To kompetentny, uczciwy, wykwalifikowany lekarz nowej generacji. Oprócz fachowego podejścia do pacjenta, ofiarowuje też uśmiech i dużo swojego czasu. Na każde nurtujące pacjenta pytanie, udziela konkretnej, rzeczowej odpowiedzi. Dobrze, że jest perfekcjonistą w swojej dziedzinie, gdyż człowiek nie boi się oddać w jego ręce. Wszystkim polecam doktora P. Łęgosza. Mam nadzieję, że za rok będzie przeprowadzał operację mojej lewej nogi.

Nazywam się Krzysztof Siarkowski. Jestem 9 dni po operacji którą wykonywał pan Paweł Łęgosz. Moją chorobą było zwyrodnienie stawu biodrowego. Pan Paweł wykonał moją operację którą była protezoplastyka czyli usunięcie uszkodzonych kości i wstawienie sztucznej protezy z prawej strony. Polecam tego specjalistę wszystkim ponieważ fachowo podszedł do tej operacji.Czuję się coraz lepiej i z dnia na dzień zaczynam odzyskiwać pełną władzę nad moją prawą nogą. Specjalista wykazał się pełnym profesjonalizmem.

Pana Doktora spotkałem już na sali szpitala Dzieciątka Jezus i od razu poczułem sympatię oraz zaufanie do Niego. Niezwykle rzeczowy i konkretny; wypytywał o różne aspekty choroby oraz inne współistniejące dolegliwości. Nieprawdopodobny człowiek i lekarz. Wykazywał, kolokwialnie rzecz ujmując, ponadnormatywne zainteresowanie - i to nie samą jednostką chorobową, ale też mną - pacjentem. Czasami widziałem zmęczenie na Jego twarzy, ale zawsze z tą samą energią poświęcał czas choremu. Dotyczy to nie tylko mnie, ale innych pacjentów leczonych przez Niego. Wiem od swej żony, że interesował się nie tylko technicznymi aspektami wykonanej przez Niego operacji wszczepienia endoprotezy prawego stawu biodrowego, ale też moim stanem jako człowieka po przebytym poważnym zabiegu chirurgicznym. Zagrzewał mnie do boju o szybkie odzyskanie sprawności. Chylę czoło dla Jego kwalifikacji i dla Jego charakteru.

Bardzo dobry specjalista, godny polecenia. Skromny człowiek, mający na celu dobro pacjenta, poświęca pacjentowi odpowiednio dużo czasu i kompleksowo podchodzi do problemu pacjentów. Jak najbardziej polecam tego lekarza, bo z niemożliwych rzeczy robi możliwe !

Bardzo kompetentny i oddany swojej pracy i pacjentowi lekarz. Życzliwy, skromny człowiek.

Bardzo kompetentny i oddany swojej pracy i pacjentowi lekarz.
Życzliwy, skromny człowiek.