dr n. med. Paweł Lis

Neurochirurg

Kilkunastoletnie doświadczenie w leczeniu operacyjnym schorzeń kręgosłupa. Rzetelna edukacja: specjalizacja z dziedziny neurochirurgii zakończona egzaminem państwowym, doktorat, europejski kurs dla neurochirurgów (EANS) w cyklu czteroletnim ; kilkumiesięczne praktyczne staże u najlepszych neurochirurgów w Europie, wiele kursów praktycznych z zakresu chirurgii kręgosłupa w USA, Europie i Polsce.

Właściwa osoba na właściwym miejscu, to się nazywa mieć powołanie i pasję do tego co się robi.

Konkretny, kompetentny, przyjemny w obejściu, ogromna wiedza. Polecam.

Konkretny, kompetentny, przyjemny w obejściu, ogromna wiedza.
Polecam.

Wspaniały ,młody, nie zmanierowany.Świetny specjalista.Byłam operowana na kręgosłup szyjny.czuję się świetnie.Bardzo dziękuję i każdemu polecam Dr.Pawła Lisa.

Pan Doktor może i am fach w reku ale zero powołania !!! Liczą się tylko pieniądze i nic więcej. Mam dyskopatię C5-C6. Doktor zalecał wstawienie ruchomego dysku za 27000 (ponieważ rzekomo nie jest refundowany, co jest nieprawdą!!!) albo sztywny implant na NFZ, co jest gorsze dla pacjenta. Doktor powiedział "może i Fundusz ruchomy dysk refunduje ale ja takiego na kasę chorych nie wstawię. Doktor powinien się zająć chirurgią plastyczną, wtedy przechodzili by do niego nadziani pacjenci. Specjalista dobry, duszy i człowieczeństwa szukać w nim na próżno. Przykre...

Ten lekarz namówił mnie na operację .Dałam sie namówić i teraz skończyło sie moje normalne życie.Po operacji jest tragicznie , kłopoty z poruszaniem sie i niedowłąd. Po operacji nagle stał sie arogancki i zaczoł unikać kontaktu, bagatelizował moje cierpienie, Ostzregam jest miły jeśłi wszytko jest OK. Potem okazuje całe swoje oblicze...uważajcie potem jest tylko rozpacz.

W lipcu 2010 przeszłam operację odcinka L4-L5 ze stabilizacją. Miałam niedowład lewej stopy i ból, którego nie chcę pamiętać. Zabieg piekielnie drogi, ale czuję się świetnie, idąc na operację zostawiłam w domu niespełna miesięczną córkę i moim marzeniem było być aktywną i zdrową matką. Teraz to tylko przykre wspomnienia, ale dr Lisa mogę polecić, jest miły i uprzejmy, w moim przypadku wszystko dokładnie wyjaśniał. Personel na bardzo wysokim poziomie, polecam

Nie idźcie do niego na operacje!Później ból zostaje do końca życia i trzeba się męczyć.Nie ufajcie mu

Pan dr. podczas wizyty byl arogancki i nonszalancki. Odpowiedzi raczyl udzielic dopiero po awanturze, wczesniej odsylal do innych specjalistow i chcial zakonczyc wizyte po kilku minutach. Zamiast przyznac, ze przypadek jest trudny - zbagatelizowal go. Oczywiscie pieniadze wzial.

Jestem po operacji kręgosłupa w odcinku szyjnym .Ból przez 6 tygodni doprowadził mnie do wyczerpana fizycznego i psychicznego. W tej chwili nic mi nie dolega zaniedbałem rehabilitację mam nadzieję , żę to się na mnie nie zemści ).Po dwóch tygodniach jeżdziłem samochodem , po trzech wróciłem do pracy . Polecam dr.Lisa , oraz cały zespół pielęgniarek . Pełen profesjonalizm . Maciej Kroskowski (w razie pytań mój meil maciej.ka@wp.pl)

Przeszedłem operację kręgosłupa szyjnego w wieku 30lat w czerwcu tego roku;miałem usunięty dysk międzykręgowy miedzy kręgami C5 a C6 i wstawioną protezę ruchomą; teraz jestem 2 miesiące po operacji i czuję się bardzo dobrze; bliznę po operacji na szyi mam bardzo cienką i nie dużą;i jestem zadowolony z Dr.Lisa oraz z opieki medycznej w CKiR w Konstancinie; całkowity koszt operacji, protezy i pobytu w CKiR 27000;