dr n. med. Paweł Lis

Neurochirurg

Kilkunastoletnie doświadczenie w leczeniu operacyjnym schorzeń kręgosłupa. Rzetelna edukacja: specjalizacja z dziedziny neurochirurgii zakończona egzaminem państwowym, doktorat, europejski kurs dla neurochirurgów (EANS) w cyklu czteroletnim ; kilkumiesięczne praktyczne staże u najlepszych neurochirurgów w Europie, wiele kursów praktycznych z zakresu chirurgii kręgosłupa w USA, Europie i Polsce.

Bardzo dobry lekarz, rzeczowy, miły i uprzejmy. Fachowiec godny polecenia. Operował moją ciotkę z rewelacyjnym skutkiem.

Zgłosiłem się do Pana w dniu dzisiejszym . Przeprowadził dokładnie wywiad lekarski. Przejrzał wyniki badań dodatkowych. Przeprowadził również badanie neurologiczne. Przedstawił 3 warianty mojego schorzenia. W celu potwierdzenia swojej diagnozy , skierował mnie na prywatną konsultację do Kliniki Neurologii w szpitalu na Banacha 1a do dr. Hanny Herc. Ogólne moje wrażenia sa mieszane - plus za doktorem , jak czegoś nie jest pewien kieruje do diagnostyki do drugiego lekarza, minus -kolejna wizyta za którą muszeponieśc koszty. Przeciez nikt za darmo nie przyjmie pacjenta z "polecenia".

bardzo dobry lekarz, wzbudza zaufanie i bardzo jasno tłumaczy problem. Pozwala też samemu dochodzić do wniosków. Jest rzeczowy. Poświęca dużo czasu, kontroluje stan zdrowia. Oby takich lekarzy było więcej.

Bardzo jasno tłomaczy na czym polega schorzenie i leczenie, szuka możliwości rehabilitacji jeżeli to możliew