lekarz Paweł Lisewski

Neurolog

Cudowny lekarz, świetny fachowiec, dobry, pogodny i życzliwy człowiek. Migreny to był mój kłopot, który skutecznie utrudniał funkcjonowanie. A teraz ich już nie mam, świetne uczucie, które zawdzieczam dr. Lisewskiemu. Zbadal, postawił diagnozę i jestem wolna od bólu. Dziękuję. Mówiłam, że Pan mi pomoże. POLECAM!!!!

Dr. Lisewski zawsze uśmiechnięty, uprzejmy, sympatyczny i cierpliwy lekarz. Uważnie wysłucha i zawsze ma czas dla pacjenta. Polecam wszystkim Pana Doktora. Panie Doktorze wiem, że słowo DZIĘKUJĘ to za mało, aby wyrazić wdzięczność za okazaną mi pomoc, za zainteresowanie się moimi dolegliwościami, za skierowanie mnie na badania i postawienie diagnozy. Życzę z całego serca, aby takim lekarzem Pan pozostał na zawsze. Jeszcze raz bardzo dziękuję. Pozdrawiam:) pacjentka Anna

Życzę z całego serca, aby takim lekarzem Pan pozostał na zawsze.
Jeszcze raz bardzo dziękuję.
Pozdrawiam:) pacjentka Anna

Bardzo dobry i wspaniały lekarz, od dawna miałam problemy z pieczeniem i bólem rąk, które dokuczały mi tak bardzo, że nie mogłam spać. Dr Lisewski już na pierwszej wizycie zapisał takie leki, które znacznie zmniejszyły te bóle, a następnie tak zmienił moje leczenie, że zupełnie zapomniałam o nieprzespanych nocach i pieczeniu rąk. Gorąco polecam tego lekarza.

Bardzo dobry lekarz. Ma niesamowite podejście do pacjenta, wysłucha dokładnie zbada, bardzo rzeczowy i konkretny. Wie jak pokierować chorobą i jak pomóc. Wszystkim pacjentom gorąco polecam a reszta lekarzy może brać przykład.

Leczę się u Pana Doktora na drżenie rąk. Inni lekarze zdiagnozowali u mnie chorobę Parkinsona,jednak przepisane leki nie przynosiły efektu. Zgłosiłem się do Pana Doktora, który dokładnie mnie zbadał (inaczej niż inni lekarze) i rozpoznał inną chorobę-drżenie samoistne. Po przepisanych lekach nastąpiła znaczna poprawa. Bardzo polecam

Bardzo dobry profesjonalny lekarz. Wielki specjalista w swojej dziedzinie. Polecam z całego serca .Dziękuję że to Pan doktor miał mnie pod opieką w szpitalu.

Mój tata leczy się u Pana Doktora na chorobę Parkinsona. Choroba jest już bardzo zaawansowana i inni lekarze mówili,, nic więcej już nie można zrobić" Pan doktor udowodnił,że jednak można. Do tego miły i uprzejmy Bardzo bardzo polecam tego lekarza

Bardzo miły lekarz, dobre podejście do pacjenta.Pomógł mi z bólem kręgosłupa i przepisał pomocne leki.W razie potrzeby zawsze udziela pomocy telefonicznej.Serdecznie pozdrawiam i polecam wizytę u takiego specjalisty.

Bardzo dobry lekarz nie leczy schematycznie tylko podchodzi indywidualnie do pacjenta, stara sie poznac jego prywatne problemy i pomaga wyjasnic co zamierza zrobić i zastosowanie leków,sympatyczny i zawsze usmiechniety.Polecam kazdemu potrzebujacemu.Zdrowia oraz dalszej rozwijajacej sie kariery medycznej dla dobra pacjentów zyczy Wesolek

polecam wszystkim pana doktora bardzo dobry mily poswieca swoj czas pacjentom jest dokladny cierpliwy pomogl mojej mamie jest wlasciwym czlowiekiem na wlasciwym miejscu

Wciąż poszukujesz "Neurolog Bydgoszcz"?

Epoka
Aliantów
Żnin
Dom Sue Ryder Poradnia Psychogeriatryczna
Roentgena 3
Kormoranów 128/23
85-432 Bydgoszcz
Laboratorium Analiz Lekarskich "ALCO"
Wojska Polskiego 46
85-825 Bydgoszcz
"Krystyna Kopa i Wspólnicy" Sp. z o. o. Centrum Zdrowia "Błonie"
Broniewskiego 9
85-316 Bydgoszcz