lek. med. Paweł Łopatka

Neurochirurg, Traumatolog

Pan Dr. Pawel Łopatka operował mojego syna Artura w listopadzie 2013 - wznowa glejaka- /wycięta kość/ , ale ze skutkiem Bardzo Dobrym. Radioterapia w Gliwicach-marzec 2014. Ponieważ jeszcze coś małego pozostało był teraz po roku na 2 zabiegach cybernetycznych. Mogło to być po fachowo przeprowadzonej operacji. dziekuję, bardzo dziekuję.

Radioterapia w Gliwicach-marzec 2014.
Ponieważ jeszcze coś małego pozostało
dziekuję, bardzo dziekuję.

Dr Łopatka to człowiek na właściwym miejscu, lekarz z powołania. Pełen życzliwości, uprzejmy a zarazem bardzo kompetentny lekarz. Zawsze miał czas by wyjaśnić mi wszystkie wątpliwości związane z chorobą mojego męża. Budzi zaufanie, na którym się nie zawiodłam. Wdzięczna żona pacjenta.

Oj, boli panie doktorze, są poważne obrażenia ale brak objawów neurologicznych, czy tak pisze prawdziwy lekarz

Życze panu panie doktorze żeby pan doznał takiego urazu jak ja żeby szukał pan pomocy po całej polsce i chciał wrucić do zdrowia za wszelką cenę i spotykał takich lekarzy jak pan którzy stwierdzą że pan jest zdrowy dziękuje za orzeczenie. P.T

P.T

Dr Łopatka jest człowiekiem jakiego trudno spotkać w dzisiejszych czasach nie tylko wśród lekarzy ale i wśród ludzi. Pełen profesjonalizm i kompetencje jeżeli chodzi o neurochirurgię, ale nie tylko to zasługuje na uznanie. Miły, sympatyczny i bardzo skromny człowiek - do pacjenta podchodzi bardzo indywidualnie i nieszablonowo. W podziękowaniu od pacjenta wystarcza przysłowiowy uścisk dłoni i dobre słowo. Serdecznie polecam ,oby więcej takich lekarzy. Wdzięczny pacjent z Dębicy.

Serdecznie polecam ,oby więcej takich lekarzy.
Wdzięczny pacjent z Dębicy.