dr n. med. Paweł Łopatka

Internista, Hipertensjolog

2,6
3,6
2,8

pan doktor od samego wejścia niesympatyczny i nieprzyjemny. kompletnie zignorował mnie i mój problem trafiłam do gabinetu ze skierowaniem pilne !!! nawet nie chciał wysłuchać na co choruje i co mnie sprowadza. zignorował fakt nadciśnienia przebytej operacji na tętnice szyjne i moje złe samopoczucie : nadciśnienie osłabienie wysoki puls szybkie męczenie się duszności itp mówiąc że nie tylko serce przyczynia sie do takiego stanu. nie zrobił nawet ekg i nie zbadał ciśnienia. wizyta krótka i dalej nie skomentuje. przykre pierwszy raz wystawiam taki komentarz jestem rozczarowana.

Jest nadzwyczaj sympatycznym i kompetentnym lekarzem. Pomógł mi i kilku osobom które i znam i wszyscy jesteśmy ogromnie zadowoleni. Polecam go jako lekarza prowadzącego

Z dużym zaangażowaniem Pan doktor podszedł do mojej choroby, ponadto budzi sympatię.

To była moja pierwsza wizyta u kardiologa w życiu, czułam się bardzo źle i liczyłam na pomoc, natomiast wizyta, choć prywatna, trwała może 5 min i wyszłam z gabinetu bez niczego konkretnego. Nie wątpię, że pan doktor pomógł wielu osobom i na pewno są osoby, które go wysoko ocenią, jednak w moim przypadku było inaczej i niestety nie mogę polecić.

Najkrótsza ocena? Uwaga, zaczynam: SZKODA GADAĆ! Zastanawiam się jak zdobył tytuł "dr n med"? Kompetencje na poziomie "0".

Najkrótsza ocena? Uwaga, zaczynam: SZKODA GADAĆ!
Zastanawiam się jak zdobył tytuł "dr n med"?
Kompetencje na poziomie "0".