za duzo usg za duzo gadania w stylu bedzie ok kiedy widze ze jest inaczej.pan doktor jest przesympatyczny bada delikatnie i na kazde pyt odpowiada szczegolowo ale...jestem w ciazy gdybym sama nie robila badan moczu i krwi itd to pan doktor chyba by w zyciu mi o nich nie powiedział.uwazam ze robiebie usg w 3miesiacu co 2 tyg to za duzo!pod koniec ciazy ok ale teraz?i nawet jak bylam chora mialam goraczke to ciagle tylko bedzie ok ok ok...nie przejmowac sie.sama nie wiem

Od 15 lat chodzę do doktora Madeja i muszę powiedzieć, że nie wyobrażam sobie zmiany lekarza. Przeprowadził mnie przez pierwszą ciążę bez zastrzeżeń. Polecam.;)

Poza kasowaniem pieniedzy nic wiekszego z wizyty nie wynika. Nad moim powaznym problemem ginekologicznym Pan Doktor rozlozyl rece.Jest bardzo mily ale co z tego kiedy nie uzyskalam pomocy.

Poza kasowaniem pieniedzy nic wiekszego z wizyty nie wynika.

Polecam dr.Madeja,prowadzil moja ciaze.Przy kazdej wizycie(2TYG.) robi usg,dzieki czemu na bierzaco moglam sledzic jak moje malenstwo sie rozwija i czy wszystko jest wporzadku.

u pana dr bylam tylko raz i napewno ostatni. mimo, ze sprawia wrazenie kompetentnego lekarza jest zbyt nieprzyjemna i wyniosla osoba, zebym jeszcze kiedys sie do niego wybrala. odpowiadal bardzo zdawkowo na moje pytania i generalnie sprawial wrazenie jakby robil mi wielka laske, ze mnie przyjal, jakby byl to wrecz dla niego problem. ponadto kilka niemilych komentarzy po ktorych ledwo powstrzymalam sie od placzu. generalnie jesli pacjentce zalezy zeby czuc sie komfortowo u ginekologa i byc dobrze traktowana to zdecydowanie nie jest to odpowiedni lekarz!

Pan dr zawsze znajduje czas dla swoich pacjentek. Szeroko omawia problem zdrowotny, na wszelkie pytania odpowiada rzeczowo i z namysłem. Na pewno jest to lekarz godny zaufania.

To lekarz dzięki któremu jestem od 13 miesięcy szczęśliwą mamą gdzie inni nie dawali mi już cienia szansy na dziecko. Dr Madej to człowiek na właściwym miejscu, ciepły, godny zaufania ale przede wszystkim kompetentny i zaangażowany w problem swoich pacjentek, w gabinecie prywatnym w Bytomiu umawiam się na konkretną godzinę i tak jestem przyjmowana. POLECAM dr Madeja WSZYSTKIM Paniom szczególnie tym które straciły już nadzieję na potomstwo!

gorąco polecam nie tylko kobietom w ciąży.

gorąco polecam nie tylko kobietom w ciąży.

Dobry, kompetentny lekarz z dużą wiedzą. Teraz ma super nowoczesny USG więc drogie Panie warto. Marta

Jest super, cena no cóz kto ma wiedzę musi kosztować. Za darmo umarło.

Jest super, cena no cóz kto ma wiedzę musi kosztować. Za darmo umarło.