lekarz Paweł Maga

Angiolog

Szanowni państwo pan Paweł Maga to naprawdę doskonały specjalista , prawdziwy fachowiec w swojej dziedzinie, jeśli można oceniać ludzi którzy poświęcają się pracy bez reszty, to pan Paweł Maga jest na szczycie listy najlepszych Angiologów tego kraju .pragnę serdecznie podziękować za wykonany zabieg, w dniu 05.11.2013 r.

,lekarz z powołania, indywidualne podejście do pacjenta,, potrzeba więcej takich ludzi. Leczył mnie kilka lat temu,ale tak pozytywnych ludzi długo się pamięta;D

Godny polecenia pod każdym względem. Od kilku lat leczy mój problem z nierytmiczną pracą serca. Skutecznie i w miłej atmosferze.