lekarz Paweł Maga

Angiolog

Wspaniały czlowiek i lekarz . Czekalam na swoja kolejkę i podziwialam cierpliwość i uprzejmość Pana doktora dla pacjentów A szczególnie osób starszych którzy po kilka razy dopytywali się o to samo. Jak weszłam na wizytę to byłam bardzo zaskoczona dokładnością badania, wszystko szczególowo wytłumaczone i napisane. Pan doktor przeprosił za opóźnienie. Ale nie dziwię się ze troche inne wizyty sie wydluzyly bo mnie również odpowiedział na wszystkie pytania bez pośpiechu. Polecam.

Wspaniały lekarz i wybitny specjalista z powołaniem. Godny polecenia każdemu. Dziękuję Panie Doktorze z całego serca!

Szanowni państwo pan Paweł Maga to naprawdę doskonały specjalista , prawdziwy fachowiec w swojej dziedzinie, jeśli można oceniać ludzi którzy poświęcają się pracy bez reszty, to pan Paweł Maga jest na szczycie listy najlepszych Angiologów tego kraju .pragnę serdecznie podziękować za wykonany zabieg, w dniu 05.11.2013 r.

Godny polecenia pod każdym względem. Od kilku lat leczy mój problem z nierytmiczną pracą serca. Skutecznie i w miłej atmosferze.

,lekarz z powołania, indywidualne podejście do pacjenta,, potrzeba więcej takich ludzi. Leczył mnie kilka lat temu,ale tak pozytywnych ludzi długo się pamięta;D