2,4
2,4
2,7
2,2

Byłam z synem - 11 lat u Pana doktora. Miałam ze sobą rozpiskę tygodniową co je, syn bardzo dużo uprawia sportu a nie może schudnąć. Jest jedyna otyłą osobą w rodzinie mojej i męża. W mojej rodzinie wszystkie kobiety mają chorą tarczycę. Wyniki badań miał w miarę dobre. Lekarz po zapoznaniu się z wynikami i rozpiska powiedział, że na pewno syn podjada w szkole (nie ma sklepiku) i że wymyślam mu choroby. Nie chciał mu nawet zrobić USG tarczycy, w końcu zrobił i powiedział że jest wszystko dobrze. Był bardzo nie miły poświęcił może nam 10 minut. Pytałam o inne choroby metaboliczne to mnie zbywał. Po roku trafiliśmy do innego lekarza - diagnoza syna: niedoczynnośc tarczycy. Syn ma wiele guzów na tarczycy, wyniki były już bardzo złe. Nie polecam lekarza.

Zdecydowanie nie polecamy usług Pana Doktora. Trzy lata wizyt prywatnych i zapewnień, że wszystko jest w jak najlepszym porządku, komentarzy "małe jest piękne" i "najwyżej założy szpilki". Zmieniliśmy lekarza i po otrzymaniu skierowania na kompleksowe badania do szpitala w Katowicach, okazało się, że córka ma somatotropinową niedoczynność przysadki. Niestety wiek kostny nie pozwala już na terapię hormonalną i wzrost dziecka pozostanie taki, jaki jest czyli poniżej 150 cm, a jest o ok.10 cm mniejszy od przewidywań lekarza. Córka bardzo to przeżyła. Na każdej wizycie, zapewnienie, że wszystko jest dobrze, że ma jeszcze czas, że urośnie, a niestety rzeczywistość okazała się inna.

Jako była pacjentka Doktora powiem szczerze, że zawsze jest wina pacjenta oczywiście według tego lekarza. Niestety nie polecam !!!!

do Pana doktora trafiłam z polecenia NIESTETY okazało się że wyrzuciłam pieniądze w błoto . Lekarz to zwykły impertynent nie słucha rodzica wszysko zgania na diete żeby mieć pacjentow. Syn ma liczne zaburzenia w tym zachowania i ADHD i spektrum autyzmu przy czym każdy kto go pozna mowi ze to nie autyzm.. Ale nic się nie zgadza. ma wybuchy złości . Zapytałam lekarza czy nie potrzene bebą jakie badania jakiś hormonow bo cos jest nie tak. !!!stwierdził ze on właściwie nie ma testosteronu i wogole był nieuprzejmy i niekompetentny . nie analizował nie słuchal .zrobil badanie usg tarczycy i wszysko OK. A u syna wyszly zrobione przeze mnie prywatnie ZLE WYNIKI kortyzolu hormonu stresu ACTH pod sufit!!!!110 teraz idziemy skierowani przez pania profesor z Ligoty na oddzial w celu dalszej diagnostyki z podejrzeniem HIPERKORTYZOLEMI!!!LEKARZ pomylka. gdyby nie moja wnikliwość syn nadal by się meczyl.

Pan Doktor leczy moją córkę od trzech lat. Zawsze zleca potrzebne badania, zarówno laboratoryjne, jak i szpitalne. Ptrafi w sposób przystępny wytłumaczyć przyczyny choroby. W razie potrzeby bezinteresownie konsultuje się z innymi specjalistami. Dzięki jego pomocy moje dziecko normalnie funkcjonuje. Jest niezwykle miły, cierpliwy i uprzejmy. Polecam go moim znajomym, którzy potrzebują porady pediatrycznej lub endokrynologicznej, również są zadowoleni z jego usług.

Po wykonanym USG tarczycy, tylko w połowie dobrze wystawiona diagnoza.Na moje zadane pytania , nie na wszystkie otrzymałam odpowiedź.Zbyt lakoniczna wizyta.Musiałam pójść do innego endokrynologa.Dlatego nie polecam.Zbyt małe doświadczenie lekarza.

Pan dr zle dobral mi euthyrox a jestem w ciazy nic dodac nic ujac, dlatego odradzam

Pan doktor z ogromną wiedzą,słucha pacjenta,bierze wszystkie choroby pod uwagę,u mnie od razu znalazł przyczynę nadmiaru tkanki tłuszczowej,insulinooporności,co badania potwierdziły.(niedoczynność).Fantastyczny ciepły i kulturalny Pan doktor który się nie wywyższa przy pacjencie,poświęca dużo czasu i przeprowadza dokładny wywiad.Polecam każdemu zwłaszcza jeżeli ma problemy z tarczycą i otyłością.

Pan dr dopiero zrobił specjalizację z Endokrynologii dla dorosłych, więc dopiero będzie nabywał doświadczenia. Rozregulował mi zbyt dużą dawką Euthyroxu hormony i czułam się fatalnie. Wcześniejsza Pani dr Łojko, która pracowała przez panem doktorem wyrównała moje hormony tarczycy i były w normie, ale Pan dr przepisał mi mocną dawkę hormonu i rozregulowało mi hormony ... teraz na nowo wracam do poziomu jaki miałam w normie i zaczęłam od niskiej dawki Euthyrox N 25mikrogramów. Szczerze polecam dra Klajnowicza z Mysłowic, zmieniłam lekarza. Jednak do dra jest bardzo trudno się dostać, bo ma aż tylu pacjentów zarówno prywatnie jak też na NFZ. Ja muszę czekać do czerwca 2013, a zapisałam się w lipcu 2012. Prywatna wizyta też nie jest tania, płaciłam 180zł, ale warto, tyle że na razie nie mam pieniędzy i zmuszona jestem czekać do czerwca przyszłego roku. Na razie jestem w NZOZ w Instytucie Zdrowia Centrum w Sosnowcu.