lekarz Paweł Michalec

Lekarz godny polecenia: wiedza, podejście do pacjenta, wytłumaczenie, odpowiedzenie z uprzejmością na wszystkie pytania, poświęcony czas... wszystko na plus

Wspaniały Pan doktor z wiedzą i zaangażowaniem, który poświęca się pacjentowi z ogromną życzliwością. Zawsze pomocny i uprzejmy. Dziękuję bardzo POLECAM BARDZO SERDECZNIE PANA DOKTORA

POLECAM BARDZO SERDECZNIE PANA DOKTORA

Mojego syna z zespołem Downa potraktował z góry, postawił na nim krzyżyk . Nie uzyskałam fachowej pomocy od pana doktora.

Super lekarz, z właściwym podejściem i profesjonalizmem, przeszłam operację na haluksy, obie stopy, podczas zabiegu pełne skupienie, po- pomoc w usmierzeniu bólu, polecam każdemu

Bardzo dobry lekarz,odpowiada na wszystkie pytania pacjenta,życzliwy, cierpliwy,uśmiechnięty, mający ogromne serce do tego co robi.Doktor od razu rozeznał się na zdęciach RTG wykonanych po złamaniu ręki o przemieszczeniu (na co nie zwróciło uwagi 2 chirurgów wkładając rękę w gips). Doktor Michalec natychmiast dał skierowanie do szpitala na zabieg.Operację doktor Paweł przeprowadzi wzorowo i ręka ma się coraz lepiej.Polecam gorąco szukającym dobrego ortopedy.Dziękuję Panie doktorze!