Paweł Michałowicz

Fizjoterapeuta, Rehabilitant

Witam serdecznie. W swej praktyce zajmuje się Pacjentami neurologicznymi i ortopedycznymi w Gdańsku i Sopocie także rehabilitacja domowa. Podczas fizjoterapii wykorzystuję nowoczesne metody oraz swe wieloletnie doświadczenie.

Jeżeli potrzebujecie Państwo pomocy profesjonalnego fizjoterapeuty, odczuwacie dolegliwości bólowe albo w wyniku wypadku lub tętniaka, udaru straciliście Państwo możliwość swobodnego poruszania się i funkcjonowania to zapraszam do kontaktu telefonicznego.

Dzięki za miłe i wyrozumiałe podejście do pacjentki. Widać, iż jest to rehabilitant z zamiłowania i który w Trójmieście wzorowo zna się na swoim fachu.

Bardzo polecam, wytlumaczyl chorobe. Pomogla mi Jego terapia i dalsze zalecenia. Gdzie indziej jak bylem na terapi,rehabilitacji to tak nie tlumaczono. Tu rewelacja.

Z wdzięczności za okazaną troskę, chciałabym podziękować za powrót do zdrowia. Z osoby leżącej stałam się siedzącą a potem chodzącą. Dziękuję za załatwienie mi kuli. Polecam!!

Polecam!!

chcę dodać krótką opinię aby zmieścić się w dwóch zdaniach.Należy się duża Gwiazdka na Święta, bo dzięki Panu mogliśmy wszyscy usiąść razem do stołu na Wigilię i w dniach następnych.Dziękujemy.

W ramach Przychodni Dyrekcyjna Pan Paweł rehabilitował mojego męża. Jestem bardzo zadowolona z całą rodziną. Profesjonalizm i troska tego rehabilitanta pozwoliła na pionizację męża i pierwsze chodzenie. Jestem pozytywnie zaskoczona,bo na NFZ ciężko o dobrego rehabilitanta. Żona pacjenta.

Żona pacjenta.

WSPANIAŁY FACHOWIEC, KTÓRY ZA DARMO DORADZIŁ JAKI BALKONIK KUPIĆ. POSTAWIŁ NA NOGI MOJEGO OJCA. JEST WIĘCEJ NIŻ REHABILITANTEM BO FIZJOTERAPEUTĄ. ZNA SIĘ TAKŻE NA PROFILAKTYCE. MÓJ OJCIEC BYŁ PO OPERACJI,MA WSTAWIONĄ WEWNĄTRZ PROTEZĘ I ROKOWANIA BYŁY SŁABE A PAN PAWEŁ DOPROWADZIŁ SWĄ TERAPIĄ OJCA DO TEGO,ŻE CHODZI PRZY BALKONIKU. JESTEM WDZIĘCZNA TYM BARDZIEJ, ŻE DALSZE ROKOWANIA SA DOBRE OJCIEC ROŚNIE W SILE.POLECAM MARIOLA