lek. med. Paweł Michalski

Ortopeda

Pan doktor mnie operował kilka lat temu. Miałam naprawdę dużą skoliozę. Chodziłam do wielu specjalistów. Mówili "gorset wystarczy", więc jak usłyszałam od doktora Michalskiego, że "to trzeba operować" to się oburzyłam i wróciłam do tych "milszych" specjalistów od gorsetów... No i chodziłam w tym gorsecie przez rok, kręgosłup wyglądał coraz gorzej, pojawił się ból, z czasem nie do zniesienia i trudności w codziennych czynnościach. Postanowiłam przeprosić się z doktorem Michalskim. Było już o wiele gorzej, więc i zabieg operacyjny był cięższy... nie ukrywam, po operacji bolało, czułam się marnie... Pan doktor bardzo się mną opiekował po zabiegu. Codziennie przychodził, pomagał w chodzeniu. Po wyjściu ze szpitala codziennie dzwonił by się dowiadywać o samopoczucie. To naprawdę bardzo miłe! :-)
a teraz jestem prosta! ból zniknął!!! Wyglądam bardzo dobrze i mimo blizny na plecach nie wstydzę się rozbierać na plaży!
Słyszałam i czytałam wiele opinii, gdzie pacjenci skarżą się, że wizyta jest niesamowicie droga (i twierdzą, że nieopodatkowana-ale przecież można poprosić o rachunek, więc to nie prawda) i że trwa bardzo krótko. Z tym drugim nie mogę się do końca zgodzić, Pan doktor zawsze poświęca tyle czasu i uwagi ile potrzebuje tego pacjent. Do wizyty trzeba się jednak przygotować, wypisać sobie wcześniej pytania, bo później ludzie mają pretensje, że Pan doktor nie udzielił żadnych informacji. Ale przecież każdy człowiek ma inne problemy i sam wie jakich informacji potrzebuje... Jeśli macie jakieś zdjęcia RTG, to koniecznie ze sobą weźcie.
Proponuję też wybierając się do gabinetu o zostawienie sobie sporego marginesu czasowego. często jest jakieś (nawet 40min) opóźnienie.
Z tego co wiem, gdy inni nie dają już szans, zawsze jest nadzieja, że jeszcze Pan doktor Michalski może pomóc. Podejmował się nawet najgorszych i najtrudniejszych operacji. Jest też bardzo ceniony w środowisku medycznym. Od innego lekarza w szpitalu dzieciątka jezus usłyszałam, że "to najlepsze ortopedyczne ręce w Polsce"...

Dziękuję Panie Doktorze za nowe lepsze życie!

Pan doktor Michalski jest najlepszym ortopedą na świecie! ;) Byłam wcześniej w konstancjinie i na Lindeya, i tam mi mówili, że nie będą mnie operować bo już "nie bardzo jest co z tym zrobić". Pan Michalski obiecał mi natomiast, że może i całkiem mnie nie wyprostuje, ale przynajmniej na tyle, że jak będę w normalnym ubraniu to skrzywienia nie będzie widać... powiem więcej i nawet bez ubrania go nie widać! Jestem całkiem prosta! Oczywiście, że taka prywatna operacja dużo kosztuje (moi rodzice zapłacili 70 tysięcy), ale myślę, że efekty są ...

Pan doktor Michalski jest najlepszym ortopedą na świecie! ;) Byłam
wcześniej w konstancjinie i na Lindeya, i tam mi mówili, że nie będą
mnie operować bo już "nie bardzo jest co z tym zrobić". Pan Michalski
obiecał mi natomiast, że może i całkiem mnie nie wyprostuje, ale
przynajmniej na tyle, że jak będę w normalnym ubraniu to skrzywienia
nie będzie widać... powiem więcej i nawet bez ubrania go nie widać!
Jestem całkiem prosta! Oczywiście, że taka prywatna operacja dużo
kosztuje (moi rodzice zapłacili 70 tysięcy), ale myślę, że efekty są
warte każdej złotówki! Poza tym nikt inny, tak jak pan doktor nie
zajmował się mną po operacji. Przyjeżdzał 2 razy dziennie, dźwonił,
pomagał mi wstać i chodzić. Już po 3 dniach czułam się znakomicie. A
jak przyjemnie było patrzeć w lustro ;) Teraz, 5 lat po operacji
chodzę do doktora raz do roku na wizytę z nowymi zdjęciami
rentgenowskimi. I właśnie usłyszałam, po tylu latach mojej udręki i
chodzeniu po wielu lakarzach, że "nie muszę już się do niego zgłaszać
chyba że coś by się zaczeło dziać". Na moje pytanie co by się mogło
zacząć dziać, powiedział "no jakbyś ciąże planowała" ;)) mam dopiero
18 lat, więc pewnie nie szybko się do niego znowu zgłoszę. Nie mniej
jak już nastanie ten moment, to z pewnością nie pójdę nigdzie indziej!
Polecam wszystkim którzy stracili nadzieję!
Na wyjazd nad morze wydajecie 500zł, a na zdrowie wam szkoda?! Wstyd!

Pan Doktor operował rękę moją rękę .Precyzja wykonania, uprzejmość, wspaniałe podejście do pacjenta.Bardzo duża wiedza medyczna ręka wykonana super.Bardzo polecam jako wspaniałego specjalistę .

Pan Doktor operował rękę mojego męża.Precyzja wykonania, uprzejmość, wspaniałe podejście do pacjenta.Bardzo duża wiedza medyczna ręka wykonana super.Bardzo polecam jako lekarza naprawdę z powołania.

Byłam operowana przez doktora w wieku 16 lat,dzięki niemu nie jestem dziś kaleką,mogę śmiało chodzić po ulicy.Mam dziecko,gdybym nie przeszła operacji mogłabym o tym pomarzyć.Jest opiekuńczy i troskliwy.Pamiętam jak w niedziele w stroju sportowym przyjechał do swoich pacjentów między innymi i do mnie.Pomagał mi wstawać.Zawsze uśmiechnięty z poczuciem humoru,postępował tak żeby zawstydzona nastolatka czuła się pewnie.Jestem zadowolona z usług,dzięki niemu jestem dziś prosta,bez garba i krótszej nogi.

Pan Doktor jest nieprzyzwoicie drogi 500 złotych za wizytę, to nawet w ameryce byłoby dużo. Trzeba nie mieć sumienia , żeby tak wywindować cenę takich usług Za 10 minutową rozmowe w prostym gabinecie i bez jakiejś drogiej specjalistycznej aparatury 170 dolarów, to po prostu draństwo i żerowanie na nieszczęściu innych. To nie jest w porządku. Nie oceniam umiejętności ale choćby był cudotwórcą,i tak jakiś umiar powinien zachować. To chyba najdroższy w Polsce lekarz.

Pan Doktor jest nieprzyzwoicie drogi
500 złotych za wizytę, to nawet w ameryce byłoby dużo.
Trzeba nie mieć sumienia , żeby tak wywindować cenę takich usług

Zgadzam się z przedmówcami. Doktor Michalski to wybitny specjalista. Jest rzetelny, dokładny, konkretny i troskliwy (codziennie odwiedzał mnie po operacji, nawet gdy miał dzień wolny). Przyjeżdżają do niego pacjenci z całego kraju, często po nieudanych zabiegach wykonanych w innych szpitalach. Jedyny minus to dość droga wizyta - ja kilka lat temu płaciłam 300 złotych.

Polecam serdecznie moj syn operowany byl juz kilkanascie razy gdyby nie nasz kochany doktor syn byl by juz kaleka a narazie jest choroba ktora mozna powiedziec ze powstrzymana jest na okolo 80 procent dziekujemy serdecznie.

Pierwsza wizyta 500zł. Każda następna 300. Warto zapłacić, bo lekarz jest wspaniały. Ma super podejście i boskie poczucie humoru :)

Dr Paweł Michalski to wspaniały lekarz, oraz wspaniały człowiek. Jeśli wszyscy inni odbierają nadzieję, on zawsze ją pozostawia, nie obiecuje złotych gór, mówi konkretnie jak jest. Wszystko tłumaczy. Jestem po operacji u doktora i jestem mu wdzięczna za nowe, lepsze życie, za drugie życie...

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Warszawa"?

Premium Medical
Kobielska 23/BR3
LUXMED
ul. Jerozolimskie 65/79 (budynek hotelu Mariott)
Centrum Medyczne CMP Piaseczno
18-200 Wysokie Mazowieckie
28 Czerwca 1956 r. 115
61-567 Poznań
LUXMED
ul. Jerozolimskie 65/79 (budynek hotelu Mariott)